Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jobb valamiben az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb valamiben az ex mindig, mint a jelenlegi pár? Főleg nőknél érvényes ez, hogy a, , tahó, , magabiztos, kemény ex mindig elsöpri a rendes, figyelmes, kedves jelenlegi fickót, aki csak vigasznak jó ideig-óráig a nőnek?

2017. febr. 12. 12:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekem már randin az első, hogy ha rossz, ha nem, megkérdem, mennyi ideig volt együtt az ex-el, mikor ért véget, érez-e még valamit. Illetve, ha érzem, hogy túl sokat beszél róla, fel-felhozza, akkor lehet ő topmodell is, akkor sincs 2. randi, vagy 3., attól függ, mikor jön fel ezzel. Én kétszer szívtam meg ezzel így nővel, de úgy látom, a kérdésnél van aki már 3 szor. durva ez.
2017. febr. 12. 12:41
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Fantasztikus általánosító kérdéseket sikerült ma többeknek is kiírni :))
2017. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert vannak hülyék, és vannak nem hülyék...
2017. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Hmm, érdekes... ha már általánosítunk, én pont a fordítottját mondanám, vagyis a "tahó, magabiztos, kemény" pasi ideig-óráig működik, de végül "a rendes, figyelmes, kedves fickó" az, akihez hozzámennek, és megállapodnak mellette.
2017. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát nekem soha nem volt kemény tahó pasim... és soha nem vágytam exre...

A vőlegényem a világ legrendesebb, legőszintébb, legjobb lelkű embere.

2017. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes módon a való életben nem ezt látni, csak itt a gykn és a virtuális világban, hogy a rendes, szende pasik a nyerők. Aztán meg ha kinézek, a legtöbb 20-on éves csaj a kigyúrt tetkós, vagy vékony szépfiúval szaladgál, akik nőfalók. Dominánsak, legfőképpen nem rendes pasik.
2017. febr. 12. 12:56
 7/11 omba ***** válasza:
94%
Nem tudom, ki az a "rendes, figyelmes, kedves jelenlegi fickó" - te biztosan nem, j az első randin ilyen rád nem nagyon tartozó intim dolgokat kérdezgetsz.
2017. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom feltunt-e, de a linkelt kerdest egy no irta ki. Egyebkent meg altalaban csak azt kepzeli a masik, hogy a parja exe jobb volt. Nekem nem is volt ilyen tipikusan taho kemeny exem. A rendes, figyelmes kedves ficko pedig nyugodtan lehet ezek mellett magabiztos, hatarozott, ferfias, ertelmes, stb :P A parom is ilyen, a vegletek meg nem erdekelnek.
2017. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Lásd a "vágy villamosát"... Ott is van egy hasonló szituáció
2017. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ezt nem mondanám, és egyáltalán nem is tapasztaltam. Ha az ex jobb, akkor ott gond van.
2017. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!