Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során mikor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során mikor érdemes érdeklődni az illeto előző kapcsolatairól?

Figyelt kérdés
Eddig 2 lánnyal találkoztam, mindkettőnél telejsen jól ment az első randi, majd a második / harmadik után az egyik közölte hogy még mindig az exét szereti a másik pedig ismét összejött az exével. Hogy lehet leszűrni hogy ha egy lány még az előző pasijat szereti ?
2017. szept. 2. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Én ezt a témát soha nem hozom szóba, és nem is kérdezek rá. Ha valami gond van, úgyis kiderül, de ha az ember rákérdez a másiknak a múltjára, akkor úgyis elkezd agyalni, hogy "mi lehetett a gond a kiszemeltemmel amiért véget ért a kapcsolata", és abból jó dolog már nem lesz. Inkább elkerülöm a "múlt témát", nem vagyok mazochista.
2017. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én sem szeretek turkálni masok múltbeli kapxsolataiban csak idegesít hogy eddig csak ilyen lányokat találtam.
2017. szept. 2. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Én nő vagyok és már első randin szoktak kérdezgeti, hogy mikor ért véget, mennyi idő volt, stb. engem nem zavar. Én nem szoktam kérdezni csak rikan mert nem érdekel.
2017. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pasi vagyok.


Őszintén? Annyira hidegen hagy milyen pasikkal volt együtt, hogy nemhogy nem hánytorgatom, de ha elkezd az exéről beszélni, leállítom. Elég gáz, amikor maga kezd el mesélni, hogy az exe ez meg az exe az. nem fogok még pluszba rákérdezni.


VELEM van! akkor nem érdekel a múlt vagy hogy miket csinált. Most a jelen van, és remélhetőleg a jövő!


Én utálom, amikor egy csaj elkezd kérdezősködni az exeim után, mint meddig tartott a legtöbb kapcsolatod, hány volt, vagy hasonló. Ez nem így megy!


Onnan tudom, hogy az exét akarja, ha már az ismerkedés elején ezzel példálózik. Akkor szépen távozom és keresek olyat, aki képes volt ezt feldolgozni.

2017. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amelyik visszament az exéhet az tenylefar az első randin sokat beszélt róla..köszönöm a jó választ előző
2017. szept. 3. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nálam első kérdések között van, ha valaki már óckodik a témától, egyértelmű nem tud még beszélni róla, nincs még túl az exen.
2017. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!