Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hallottátok már "pashee"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottátok már "pashee" kifejezést mástól is, vajon ez a szerencsétlen miért csodálkozik, hogy nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Olyan szinten irritáló és baromság, hogy legszívesebben pofán vágnám ezt a szerencsétlent.
2017. szept. 4. 13:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
35%

#9


De, negatív hatása van, mert csak erre a szakáll/borosta-csikóhaj klónseregre használják.


Egy csomó más szó van a férfire ami nem ilyen: srác, fószer, figura, szivar, manus, fickó, csávó, tag, ember stb.

2017. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Eddig voltam olyan szerencsés, hogy ne találkozzak ezzel a kifejezéssel, de nem tudom, lehet hogy ez a pashee csak iróniából ír így, ilyen a humora, ami megbocsátható, viszont ha ilyen a stílusa, akkor az tényleg lehet irritáló. Bár egy normális személyiséggel lehet kompenzálni.
2017. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
#11 Max te, amúgy meg minden hímneműre használják.
2017. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

#13


Miért neked mi ugrik be először erről a szóról? Ugye, hogy nem mondjuk egy 32 éves kopaszodó karbantartó, 19 éves nagyon vékony informatikus vagy egy nagydarab erőember akik az ilyen tonnás kőgolyókat emelgetik.


Hanem kik? Matthew Fox, Jaime Lannister, Iker Cassilas, Sergio Ramos stb.


De tuti nem a fiatal Fekete László, Hadházi, fiatal Gyurcsány, Woody Allen, Rowan Attkinson stb.

2017. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Akkor nem értünk egyet. Én sem szeretem, ha nőcinek hívnak. A pasi kicsit degradalo. Akkor inkább férfi vagy fiú.
2017. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Engem már a pasi szó is irritál...
2017. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Számomra a "fiú" degradálóbb mint a "pasi". Lorem, a "nőcica" kifejezéshez mit szólsz? :D
2017. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
A pashhee szó hallatán csak valami suhancot tudok elképzelni. Aki mögött nincs semmi, csak egy wannabe magatartás.
2017. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nekem a pasiról bárki eszembe jut. Mondjuk olyan 50 éves korig. Utána bácsi.
2017. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Sry de 33 vagyok, valaki kifejtené ? :D
2017. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!