Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sokkal magasabban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal magasabban a léc a férfiaknál a vonzó alkatot illetően?

Figyelt kérdés
Ezt értem vonzó alatt: a férfi elég kigyúrt amivel férfias a nő pedig vékony, formás. Ezzel az a baj, hogy az egyik évekkel tovább tart. Több éve edzem (testépítés) keményen, odafigyelve látszik a sport de nem vagyok annyira izmos, mint ami nagyon vonzó a legtöbb nő szerint. A nők szerint jóképű vagyok de egy jóképű férfi, ha vékony nem sugároz erőt és védelmet a nő felé tehát nem férfias, ha nem izmos mellé. Szemben ezzel egy nő alapból vékony és szép arcú, kész a vonzó test munka nélkül, egy férfi ugyanennyi munkával kis vékony ami férfiatlan. Egy vékony alkatot megtartani egy nőnek könnyebb ahhoz képest amikor kigyúrja magát a pasi és azt tartja. De ha „gyúrni” kell a kerek fenékért a nőknek annyit biztos nem, mint a pasiknak, de sokszor anélkül is vonzó nekik tehát + izom nem kell. Fogyni meg ezerszer gyorsabb, mint izmot pakolni. A női ideál test kevesebb munka és idő (évekkel). Nekik szőrteleníteni meg sminkelni kell de azzal is kevesebb idő és azonnal hat nem évekig tart mire kigyúrja magát valaki, már ha elég kigyúrt lehet, mert a genetika korlátoz. Tehát a kérdés az, ha sok nő csak vékonyan tartja magát miért nem elég ha a férfi ugyanennyit tesz?

2017. szept. 5. 12:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
52%
Ezek az élet nagy igazságtalanságai. Vigasztaljon, hogy te viszont tudsz állva pisilni.
2017. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémài 😂
2017. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%
Hülye vagy, mert simán imádják a gizda férfiakat is. Egy dolog azonban tilos: bármikor elhízni az életed során. Utána hiába fogsz le az "nem ér" annyit, mint a natúr gizdaság a szemükben.
2017. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
63%

Igen, persze, biztos -.-


Az ideális női test napjainkban valahogy így fest:

[link]


De aki alapból kismellű, egybealkat, derék sehol, az mit csináljon?

[link]


(igen, tudom, ki a másdodik hölgy)


Sokkal nagyobbak a társadalmi elvárások a nők felé továbbra is.

2017. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

#4


Fordítva is megvan ám, az "ideális férfi" aki egyszerre izmos is meg vékony is.


Akik meg nem azok ők az ún. "rondák"

2017. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
38%
#4 Ha legalább átlagosan nézel ki, és írsz egy barátságos bemutatkozást, nem fogod győzni olvasni a megkereséseket egy netes társkeresőn.
2017. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

4 vagyok


Lehet, de ha egy férfi szed fel valamennyi túlsúlyt, akkor csak mackós, és sok nőnek tetszik továbbra is.

De ha egy nő (és nem mindenki mellre hízik ám), akkor rögtön tonnadonna, és mindjárt rosszabbak az esélyei. Pedig nőként sajnos még elhízni is könnyebb

2017. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
7%

#7


Kár, hogy a kövérkés férfi manapság csak akkor "maci" ha sok pénze van, különben "disznó".

2017. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
Olyan ez az oldal, mintha itt a ferfiak is es egyes nok is valami kulon alternativ vilagban elnenek es mindenki ott, ahol neki sokkal rosszabb!!
2017. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

Csak ti hiszitek.


1. Egy férfinak olyan a hormonrendszere is, hogy sokkal könnyebben épít száraz izomtömeget, mint egy nő.

2. Ti mindenen tudtok szinte változtatni, a nők felé meg megy az, hogy milyen vastag legyen a combja, meg mekkorák legyenek a mellei. Hogy az anyámba eddzek mellre, ha a melledzéstől nem lesz nagyobb mellem? És hogy az anyámba legyen vékonyabb a combom, ha a kerek fenékhez guggolni, és láb alapú edzéseket kell folytatni, ergo vagy alapból bot lábaim vannak, vagy end.


Ti minden centit megnéztek rajtunk, hogy mi mennyire lötyög, milyen kerek, milyen sima, mi meg rátok nézünk, már, amennyit látunk a laza gatyában és az akármilyen pólóban, aztán vagy jöhet, vagy nem. Mi nem tudjuk úgy rejtegetni az alakunkat, ha csinosan akarunk öltözködni. Nekem nem volt még különbség átlagosan sportos és szálkás alkatú férfi között, sokatoknak elég lejárni mellezgetni meg hasazgatni, és már megvan a férfias alkat. Elárulom, ezekre az izmokra edzeni sokkal egyszerűbb, legalábbis én még nem szédültem vagy hánytam hasazás, mellezés meg hátazás közben, ellenben coopernél, meg lábazásnál szinte kivétel nélkül baromira kicsinálom magam, mire kifárad az izom annyira, ahogy akarom. A nőknél meg pont ez a hangsúlyos, amíg ti elvagytok a ceruzalábaitokkal.


Sok férfi is amúgy csak vékonyan tartja magát, ne hidd, hogy nem. Meg mellette dohányzik, meg félrekajál, aztán ugyanúgy néz ki.

21N

2017. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!