Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előny a férfiaknál ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny a férfiaknál ha egy nő még szűz? Ti összejönnétek egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Számomra nagyon pozitív lenne, de sok hátránya származhat belőle, hogy tapasztalatlan.

Ha viszont naponta maszturbál különféle módszerekkel, és már úgy ismeri a testét, hogy akármivel képes kielégíteni magát, akármilyen pózban, akkor egyértelműen előny hogy ennek ellenére még nem szexelt senkivel. De legyünk reálisak... Létezik egyáltalán ilyen lány? :) Szerintem nem.

2017. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Érthetetlenül odáig vannak értük... Csak arra nem gondol senki, hogy előtte lehetett az illetőnek egy hosszú, szeretetteljes kapcsolata, amiben tök természetes, ha szeretkeznek egy idő után. Csak a szűz az érték, meg a mindenség, a mentalitás mögötte már nem is számít.


Bocsánat, hogy nőként írok, csak irreálisnak tartom ezt az egészet, mert elég sok férfi mondja ezt, holott semmit sem jelent. A vérükben akartok fürdeni, vagy mi a jó isten? :D

21L

2017. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem hátrány, igazából semmi baj nincs azzal, ha szűz egy lány. Azzal van a baj, ha nagyon zárkózott és prűd, semmi játékosság, kísérletező készség nincs benne már petting során sem és mondjuk a saját testét sem ismeri. Attól, hogy egy lány szűz, még nem kell fadarabnak lennie, aki hanyatt qrja magát, aztán David Copperfield legyél neki. Mindenesetre ha megkérdeznék, hogy egy sokat látott vér tapasztalt nővel legyek együtt vagy egy szűzzel, valószínűleg a szüzet választanám, mert úgymond szeretek tanítani és -kicsit bár önző leszek,- a saját stílusomra, habitusomra alakíthatom. :D

29F Viszont egy szűz lánynál meg hamarabb fennállhat az a veszély, hogy egy idő után más répába csücsülne, mert kíváncsi, más hogyan farkal.

2017. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De legyünk reálisak... Létezik egyáltalán ilyen lány? :) Szerintem nem.


Most kapásból 4 lányt is fel tudnék sorolni aki még biztos szűz, átlagos külsejük van és 24 25 év körüliek. Igazira vágynak.....

2017. júl. 25. 19:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: szerintem minden normális kapcsolatban alap dolog az összecsiszolódás és az, hogy megmutassátok egymásnak, hogy szeretitek, ha a másik csinálja... Akár szűz, akár nem, minden új kapcsolatban ideális esetben azzal indul a dolog, hogy "beállítjuk egymást" a saját testünkhöz. És nem önzőzésről van szó, hanem egy olyan összhangról, amit mindkét fél élvez. Mint a táncnál: mindkettőnek jobb, ha nem lépnek egymás lábára és tudják, mikor ki vezeti épp a lépést és hova kell lépnie.
2017. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Metszem, arra próbáltam rávilágítani, hogy egy szűz lány ilyen értelemben még tiszta lappal indul. Egyetértek amúgy.
2017. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Én imádom a süß lányokat!
2017. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen egyáltalán nem jelent számomra sem pozitívumot, sem hátrányt, de 2-3 évvel később már valószínűleg nem szívesen mennék bele ilyesmibe.
2017. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazira vágynak? És miért olyan biztosak benne, hogy elsőre megtalálják? :) Én is az egyetlen igaz szerelmem vártam 18 évesen. Azóta már volt 2 kapcsolatom, és egy idő után kiderültek dolgok, ami miatt másra vágytam.
2017. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

én 21 éves vagyok és még sosem volt barátnőm és szűz vagyok.Én is a szerelemre vágyom és úgy elvesziteni

21f

2017. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!