Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem macis hanem elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem macis hanem elhízott pasik valóban nehezebben találnak vékony barátnőt maguknak?

Figyelt kérdés

NEM macis pasikról beszélek, hanem a nagyon elhízott férfiakról.

Ilyen pasi vékony barátnőt nehezen találhat magának? Valóban nem. Van olyan vékony lány aki szereti az ilyen pasikat?


2016. márc. 9. 10:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyen pasikat még a kövér lányok sem szeretik.

Nem hogy a vékonyak.

Inkább azt kéne kérdezned, mennyit fogyj, hogy egyáltalán legyen barátnőd, az se baj, ha kövér és csúnya.

2016. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Én vékony nő vagyok, és ne haragudj, de ha meglátok egy elhízott férfit, nem álmaim férfijaként tekintek rá, hanem eszembe jut, hogy te jó ég, ha akár csak álmában rám fordul, összeroppantja a gerincemet...
2016. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Saját vélemény:

Akinek ennyire fontos a másik külseje, tegyen a saját külsejéért is! Mert mindenki tud, aki nem olyan súlyos beteg, hogy ez akadályozná benne.

Akinek nem ez az elsőrendű és tud vonzalmat érezni a másik iránt a lelke, az egyénisége, a tulajdonságai, a megnyilvánulásai alapján is, külsőtől viszonylag függetlenül, az keressen hozzá hasonló hozzáállású embert.

2016. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Én azért elvárnám, hogy ha én teszek a külsőmért, vagyis edzek, meg odafigyelek az étkezésemre, akkor már a páromnak is legyen erre egy kis igénye.
2016. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen nő nem jön össze ilyen pasival.
2016. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen elképzelhetetlen.

Most tegyük félre azt a részét, hogy nem vonz. Tehát nem hogy szexre képtelen lennék vele, akkor is hányok, ha hozzá kéne érnem.


Nekem ebben a testben munka van.

Mondjuk én este salátát szoktam enni, délben is leginkább salit, de egy leves, sültek, vagy könnyű rakott étel belefér. Nassolni gyümölcsöt szoktam (azt sem a tévé előtt ülve!!), vagy mondjuk csíkokra vágott répát diétás-csípős majonézbe mártogatva.

Addig te mit fogsz enni? Két tányér bablevest pacallal?!

Heti háromszor kondizni járok tornázni, vagy kondizni, jógázni, vagy hasonló. Szeretem váltogatni, így sose unalmas, szerintem jobban is formál, mert nem mindig ugyanazt az izomcsoportot használom. Mondjuk meló után beugrok squasholni a kollégákkal.

Addig te mit fogsz csinálni? Féltékenykedsz, hogy miért vagyok együtt három pasival, vagy otthon ülsz a tévé előtt? Azt kétlem, hogy lejössz velünk.


Szombaton szívesen járok el bulizni. Imádok táncolni.

Te ez alatt mit csinálsz? Elkísérsz egyáltalán? Vagy fogsz velem reggelig táncolni? Frászt, fél óra múlva tök izzadtan fuldokolsz a sarokban, és onnan nézheted, ahogy egy kandúr rázza magát nekem.


Nekem a nyaralás is aktív. Búvárkodás, városnézés, hegymászás, tevegelés, stb, stb.

Gondolom ez is inkább a kínzás kategória számodra, nem pihenés.


Szóval teljesen más életmód, teljesen más világ. Nem véletlen, hogy én karcsú vagyok, te meg egy zsírdisznó.

2016. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy igények!

Ilyen nővel is beérném.


[link]

2016. márc. 9. 11:35
 8/29 anonim ***** válasza:

Én nem bírnék ilyennel lenni. Nem bírnék hozzá érni, vele aludni. A szex meg aztán, inkább nem is firtatom.


Egyszerűen nem menne, ahogy már mondták előttem is, én is teszek az alakomért, edzek, versenyszerűen táncolok, ehhez nyilván olyan étrendem van, amit te meg sem ennél. Vagy legalábbis édes kevés lenne.

A nyaramat a vízparton töltöm, imádok utazni. És egy elhízott ember nem bírná az én tempómat. Azt meg nem viselném el, ha egész nap tunyulna a tv előtt, és betegre zabálná magát.

2016. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy elhízott férfit látok, az jut először eszembe, hogy... Etetni vagy öltöztetni könnyebb?
2016. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Nincsenek nagy igényeid, de belinkelsz egy csajt "ilyennel is beérném" szöveggel. Azzal a csajjal semmi baj nincs, Annyi, hogy nem a mai 50 kilós "szépségideál"!


Apukám! Mozogj és ne zabálj! És akkor hátha egyszer veled is beéri valaki.

Semmi bajom a kövér emberekkel, az ő dolguk, az ő egészségük, de amikor felsorakoztatják az igényüket, mert a másikkal szemben van, saját magukkal szemben meg semmi, na akkor rosszul tudok lenni.

2016. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!