Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem érzékelitek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzékelitek, hogy a férfiaknak nehezebb ez az ismerkedéses párkapcsolatos dolog?

Figyelt kérdés

Igen tudom újabb picsogó síró hisztis férfi vagyok, aki ahelyett, hogy tenne valamit hogy társat találjon a GYK-n sír.


Valóban tehetek és teszek is ezért, de nincs olyan érzésetek, hogy ha nőnek születtetek volna, akkor kevesebbet kell tenni azért, hogy párt találj.

Egy nőnek kevesebbet kell tenni úgy látom, mert sok férfi valahogy elfogadóbb.

Külső tekintetében is, ha egy nő duci van rajta felesleg, akkor szexi, mert termékenységet sugall, meg sok férfi még szereti is nagy kofferba pakolni, ha egy férfi van elhízva, akkor az nem vonzó, nem igényes, nem férfias. Ha egy nő alacsony, akkor kis cuki, ha egy férfi alacsony, akkor az férfiatlan és szintén nem kell a nőknek, a vékonyság ugyanez, egy vékony férfi nem férfi, de egy vékony lány meg épp hogy a legkelendőbb.

Belső tekintetében meg aztán valóban könnyebb egy nőnek. Ha félénk visszafogott, határozatlan vagy, akkor kis aranyos és sok férfi próbálja szárnya alá venni, de ha egy férfi ilyen, akkor tényleg egy nőnek sem kell. A főzés, házi munka sem elvárás már, mert a férfinek is ugyanúgy kell a mai világban házi munkát vállalnia. Az egzisztencia megteremtés is férfi feladat, sok nő ha be szeretne pottyanni egy férfi kiépített egzisztenciájába, akkor összejöhet neki, de ha egy férfi szeretne ilyet, akkor az elég lehetetlen.

De csomó minden elvárás még a férfi felé, ami a nőknél nem, pl.: humor, intelligencia stb.


Egyedül talán a határozott magabiztos nő az ami nem olyan kelendő, mert félnek tőle a pasik, de azért azok a nők si könnyebben elkelnek mint egy határozatlan félénk férfi.


De párkapcsolat tekintetében is könnyebb a nőknek, ismerősei között jóval nagyobb százalékba dobja ki a nő a férfit, mint fordítva, szerintem emiatt akar már sok férfi laza kapcsolatot, mert sokat csalódott....


2017. szept. 5. 18:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Azért igazságtalan az élet a férfiakkal, mert párkereséskor nem emberi tényezők is bejátszanak náluk, pl. az, hogy mennyit keresnek. A nőknél nincs ilyen, de nekik amúgy is könnyebb minden, elég, ha megnézed, milyen határozottak, magabiztosak a mai nők. Márpedig a határozott ember meg van elégedve az életével és jól érzi magát a világban, ami körülveszi - pont ezért tud határozott lenni.
2017. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

én ink úgy látom, h a nőknek többet kell válogatni, míg a férfiaknak többet kell teperni..


férfi vagyok, mielőtt megin ismerkedős üzenetet írna bárki...-.-

2017. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
41%

38 eves ferfi vagyok. Egyetertek azzal hogy talan kevesebbett kell tenniuk, de jol is van ez igy szerintem. A mi "feladatunj" hogy hòditsunk.

Egyebkent ezt az elonyt kesobb mi ferfiak visszakapjuk mondjuk 40 ev korul. Na ott a nôknek mar sokkal nehezebb a dolguk. A nok szerintem kb 25-35 eves koruk kozott vannak a toppon, mig a ferfiak inkabb 35-45 kozott.

Hogy mit ertek "toppon" leves alatt? A noknel termeszetesen a kulso adottsagok mellett nèmi tapasztalatot es anyànak valosagot ertem biologiailag is. A ferfinal pedig akar egzisztenciat, tapasztalatot, kulsosegeket es èrettsèget.

2017. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem, a 600adik ilyen kérdés után sem érezzük úgy. Az a baj sokan még mindig ott vagytok leragadva, hogy számít a szaros pénzetek.

Amúgy ennek az egyetlen oka a férfi hiúság meg arrogancia (ami nem rossz tulajdonság, csak minden férfiban ott bújkál.) Nehezebben viselitek el az elutasítást, mert kevésbé bírja az egótok.

Mert amúgy te nem vársz el semmit a nőtől? El tudom képzelni... A magabiztos, határozott nő a legkelendőbb egyébként azt megsúgom neked. Igazából minden, amit leírtál rossz és fordítva van. Meg amúgy is minden kérdés alá leírod ugyan ezt. Akkor sem értettünk vele egyet, most sem fogunk. Ezek a saját határaid, amiket magadnak csináltál. Az vagy, amit gondolsz magadról.

2017. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Egy nő is sokat csalódik ám. Nehogy azt hidd hogy leányálom úgy létezni,hogy nincsenek szép kerek,formás idomaid,hibátlan arcbőröd,és smink nélkül is hamvas pofikád. 15 évig minden párkapcsolatom azzal zárult,hogy jó voltál,de nem Te vagy az igazi. Tényleg irtó jó érzés szembe nézni azzal,hogy csupán csak luk voltam a férfiaknak,és egy átmeneti megoldás,míg jobbat találtak. Most Ennyi év után megint szerelmes lettem,de sokszor kételyekkel kelek fel, és mivel sérült a lelkem,nem tudok bízni már. Sokat bajlódunk ezzel,hogy megoldjuk,orvosoljuk a problémámat,nem egyszerű hidd el! Szóval egyik kutya másik eb.. Minden nem számára megvannak a párkapcsolat maga kis buktatói.
2017. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
25%
Igazad van kérdező. A mai feljett társadalmak a nők kedvében járnak. Végül is szinte minden nő kap munkát ha akar, és középszerű vagy gyenge (pótcselekvés szerű ) munkáért is kap saját országának viszonylatában tisztességes fizetést. Ezt a férfiak nem tehetik meg, nekik minden munkakörben kőkeményen kell teljesíteni, sokszor a női kollégák helyett is kell dolgozniuk, mert ugye a nőknek vannak nehéz napjaik, meg ott a család, meg egyébként is gyengébbik nem stb. És ha a férfi nem teljesít, sokkal könnyebben kerül lapátra. Ez a felállás pedig magabiztossá és sokszor nagyképűvé teszi a nőket, hiszen kis teljesítménnyel is tök jól elvannak. A férfiaknak pedig nem csupán a munkahelyen kell 100% fölött teljesíteni, hanem a nagyképű csajok packázásaival is meg kell küzdeniük.
2017. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Milliomodszor is leírom: igen, ha phinával áldott meg a balsors, akkor akaratlanul is nyomulnak a kéretlen, qrni akaró jelentkezők, míg ha farkad van, te magad vagy a kéretlen, pinára éhező nyomuló jelentkező. Csak az ilyenek azt felejtil el, hogy a nők 90%-a rohadtul nem vágyik ám a kéretlen, kiéhezett farkak nyomulására, ergo nem, nekünk sem könnyebb a sztori, de egy pasi ezt úgysem fogja soha felfogni... persze, hogy a pasi "elfogadóbb", hiszen szerencsétlen örül, ha végre pinához jut, míg mi annak örülnénk, ha végre leakadnátok rólunk (pontosabban a puncinkról) egy kicsit. Nem szimplán kényes libák vagyunk, akik "megtehetik", hogy válogassanak; muszáj válogatnunk, ha ugyanis minden dugni vágyónak "odaadnánk magunkat", napi 5 különböző pasival kefélnénk. Csak ebben az a poén, hogy míg nektek ez fordítva krvára tetszene, mi rohadtul nem vágyunk erre...
2017. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy megkérdezném itt a "húú mennyi erőfeszítést kell a pasinak beleadni a kapcsolatba" válaszolókat, hogy volt már komoly kapcsolatotok? Éltetek már együtt nővel éveket? Ha erre az a válaszotok, hogy nem, akkor el lehet gondolkozni, hogy mi alapján bíráltok egy olyan dolgot, amiben sosem volt részetek. Ha nem éltetek együtt nővel, nem volt kölcsönösen szerető és támogató kapcsolatotok, akkor mégis honnan tudjátok, hogy mennyit kell beletenni???
2017. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Úristen 6-os, te beteg vagy... mutass már nekem olyan munkahelyet, ahol alapból nemhogy nem hátránnyal indul a nő ("inkább nem vesszük fel, mert szülőkorban van, ergo biztosan szülni is fog, és akkor majd jól nekünk kell eltartani", "ha gyereke lesz/van, az tuti állandóan beteg lesz, akkor a nő ki fog esni a melóból", "stb..."), hanem a te képzeletbeli kifordított munkahelyeden még a nő "nehéz napjaira" és egyebére is tekintettel vannak, ill. nemhogy nőként sokszorosát kell letennie az asztalra, hanem még szegény férfiaknak kell alá-, ill. helyette dolgozniuk... úristen. Hallod te, hogy mit beszélsz, ember...? És komolyan létezik ilyen férfi a Földön, aki nemhogy elhiszi ezeket a baromságokat, de még megingathatatlan igazságként terjeszti is...!
2017. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Na igen... minden állásinterjún amin eddig voltam elő kérdés, hogy "szeretne gyereket?" "igen? 3 éven belül? hmmm.. majd hívjuk köszönjük, hogy eljött..."

És ne haragudj meg, undorító leszek de a legtöbb munkahelyen egy nő annyit sem tud megoldani, hogy diszkréten, higiénikusan, időben kicseréljen egy rohadt tampont..

2017. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!