Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem nevetséges dolog, hogy vannak olyan férfiak, akiknek meg van mindenük ami egy normális élhető életre jó de mégse kellenek nőknek?

Figyelt kérdés
Vannak olyan férfiak akiknek megvan a kialakitott életük, s csak amiatt nem kellenek nőknek, amiatt nem találnak párt, mert kedvesek, rendesek, van bennük erkölcs, vagy nem olyan kanosak hogy minden a szexről szoljon, de van rendesen munkájuk hobbiuk, lakásuk, még sem kellenek a nőknek, 1-2 "szépséghiba" hiányzó tulajdonság miatt nem tökéletesek, nem felelnek meg a nőknek. Megszámolni nemtudom hány ilyen férfi él egyedül magányosan. És mondom, csak ilyen apróbb tulajdonságok miatt, mert nem rendelkezik vele, de esélyt se kapnak. Mintha a sok nő nem is arra vágyna törekedne hogy valakivel boldogan éljen,s együtt tervezzenek, van mit enni van tető a fej fölött, s meg van minden alap dolog ami kell egy normális élethez. Szerintetek nem nevetséges hogy eddig jutottunk?
2017. aug. 13. 23:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Aha. Nem azok miatt nem kellenek egy nőnek sem, amiket felsoroltál.
2017. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Mi az az 1-2 szépséghiba?
2017. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg ezek mégsem olyan apró hiányosságok, csak te hiszed annak.
2017. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, nem mindenki akar párt vagy társat magának, tudom furcsa, de van olyan, aki tök jól megvan egyedül...

A férjem már benne volt a korban, amikor megismerkedtünk. Véletlenül, semmi társkereső, kerítő vagy vakrandi.

Nem is ismerkedésnek indult, csak elkezdtünk beszélgetni a szakmájával kapcsolatban és szó szót követett, egymásba szerettünk.

De egyedül élt jó sokáig. Jó anyagi helyzete volt, saját ház, jó munkahely.

Visszahúzódó volt, csendes, nem egy kezdeményező típus.

Egy kapcsolata volt, még nagyon fiatalon, utána feladta az ismerkedést.

Nekem se volt sok barátom, csalódtam a férfiakban, pontosabban egy férfiban és nehezen hevertem ki. Évekig nem volt senkim, pedig mindenki össze akart hozni valakivel, de hárítottam.

Vele pedig néhány hónap ismeretség után összeházasodtunk, most már 2 gyerekünk van, nagyon szépen élünk, boldogok vagyunk!

2017. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Na jó, de úgy átlagosan még is több férfi van egyedül 30 körül, sok szűz is, nők azért nem sorolhatóak ide, mert ők 30 éves korig kiélték magukat, s tudja mindenki róluk a tényt h milyenek.. jó oké, nem minden nő, de átlagosan.. az is elég érdekes, hogy töböl szűz férfi van manapság mint nő.. de még is érdekes mód a férfiak vannak elkönyvelve bunkó nimfo perverz állatnak.
2017. aug. 13. 23:43
 6/25 A kérdező kommentje:
Több'
2017. aug. 13. 23:44
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

"nők azért nem sorolhatóak ide, mert ők 30 éves korig kiélték magukat, s tudja mindenki róluk a tényt h milyenek.."


Na milyenek?

2017. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Huhh, nagyon sok benned az előítélet.

Ezt lehetne fordítva is mondani.

A szűz férfiak miért szüzek? Mert talán a normális lányok nem jönnek be nekik és nem is mozdulnak rá normálisabb, szolidabb lányokra, csak olyanok érdeklik őket, akikre rá van írva, hogy könnyű prédák.

Viszont amelyik lány ,,kiéli" magát, ahogy te fogalmazol, valószínű van annyi tapasztalata, hogy látja, kiknél van esélye, nyilván ha meg úgyis könnyebben szétrakja a lábát, akkor szívesebben választ egy olyan pasit, aki tapasztaltabb, jobb a dumája, szórakoztatóbb, stb.

Ennyi.

2017. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Itt inkább az erkölcsi részéről van szó.. én azt tapasztalom látom, hogy nők generálják, tartják fent leginkább ezt az állapotot a borzasztóan nagymennyiségü szexuális témát és azzal kapcsolatos tevékenységeket, már megjelenésükkel is ezt sugározzák, ahogy öltöznek, amit elvárnak, egy ismerkedés randi is a nőre van kiélezve, nő körül menjen minden.. hol ott egy normális ismerkedésnek kiegyenlitettnek kellene lennie, szerintem, ugyanolyan érdeklődés mind 2 fél részéről, de az, hogy a nő megjárt már 5000 dolgot, van 10000 ismerőse, mindenki szétlájkolja, van 200 fiú barátja érdekből jön megy hívják ide oda, ez enyhén demotiválo egy ismerkedésnél mikor kettőnkről kéne szólnia. Legalább is szerintem
2017. aug. 14. 00:12
 10/25 A kérdező kommentje:
Oké hogy él, élvezi az életet nincs azzal gond.. csak inkább azzal hogy az egésznek se eleje se vége, automata programként működik.
2017. aug. 14. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!