Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkahelyen hogy ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a munkahelyen dolgoznak az emberek, és így nehéz beszélgetni, elmélyedni a beszélgetésben. Többször próbáltam beszélni nőkkel, de csak félig figyeltek rám, közben mást csináltak, még ha korábban tetszettem is nekik. (Vagy lehet, beszélgetéskor már nem.) Feltartani se akarom őket annyira, bár pár percet, sőt annál sokkal többet mindenki szokott beszélgetni egy nap, de valahogy az van bennem, hogy zavarok, és nem tudom, mennyire hajtanak éppen.

2017. szept. 5. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

2 dolog:

Munkaidoben dolgozz.

Munkatarssal ne kezdj kapcsolatot.

2017. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Hallgass 1-esre :)
2017. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es, nálunk nem dolgoznak végig az emberek, valamennyi beszélgetés van. Azt nem én döntöm el, hogy ki tetszik, jön magától, és itt nagyon sok időt töltök, és megismerek embereket.
2017. szept. 5. 22:01
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Normalis munkahelyen beszelgetnek a kollegak, nem csak robotolnak, mint egy gep. Es van kaveszunet / ebedszunet is a vilagon :D
2017. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd megtartani az állásod sehogy.


Nekem is a főnökhelyettes imádja a 20-n éves pasikat.

(Nő , nem v meleg.) Van is ki beadja a derekát.


De 1 én ezzel nem játszom, mer így is örülök h felvettek.

Fél évig így se volt munkám.

2. Egy 40+-os nő számomra kvázi pedofilnak számít.


Az efféle ismerkedés rendkívül veszélyes. Ne játssz a tűzzel.

2017. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Csapatépítőn, kávé/ ebéd szünetben.

Esetleg megnézni pár társkeresőn, hátha valakit felismersz.

Bár eleve társkeresés céllal ismerkedni egy munkahelyen nem kivitelezhető. Persze ha úgy alakul szerintem nem kell félni tőle mint a tűztől, ha nincs szoros munkakapcsolat és nem a főnököd.

2017. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
46%
Munkaidőben én sem csípném, ha a beosztottjaim csajoznának meló helyett. A munkaidő nem csajozásra való.
2017. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Pedig ha kreatív vagy,bármilyen melóval kapcsolatos problémával felkeresheted a kedves kolleginákat.A kifogyott nyomtatópatrontól egy e-mail-ig bármivel.Ha meg diszkrét vagy,csajozni is lehet.
2017. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. :D
2017. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es, de muszáj az egyik kolléga miatt.
2017. szept. 15. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!