Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkednek azok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek azok, akik kinőttek a diszkókorszakból, és a munkahelyen sincs lehetőség az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Vagy ők igy jártak alapon maradnak egyedül, és kész? Manapság sehol nem lehet ismerkedni egy felnőtt férfinak?Munkahelyen férjezett nők vannak kivétel nélkül, szóval egyértelmű, hogy ők kilőve, mint lehetőség. Baráti társaságom meg nincs olyan, ahol tudnék nőkkel ismerkedni. Nekem társkeresési szempontból annyi, meg azoknak, akik a sorstársaim?

2017. aug. 24. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Net. De az kemény, nem mindenki bírja sokáig.
2017. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Sztem interneten, társkereső oldalakon. Nem egy nem kettő nőt ismertem akik dolgoztak több műszakban, sehova nem jártak szórakozni, leültek a gép elé, kerestek, találtak. Majd' mindegyik vége esküvővel végződött.
2017. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Konkrétan BÁRHOL lehet ismerkedni. Oké, csak ott, ahol vannak más emberek is.

Kulturált kocsma, könyvtár, edzés, tánctanfolyam, bolt, busz, koncert, múzeum, stb..........

2017. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Akárhol, csak ki kell mozdulni érte, vagy tenni valamit, nem a sült galambot várni időtlen időkig.

Mondjuk én a szórakozóhelyes csajoknak soha nem voltam híve, valahogy nem tudtam kinézni egyikből se, hogy alkalmas lenne egynél több éjszakára.

2017. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Discoból nem lehet kinőni! Retró bulik mindenhol vannak. Na de sose lehetett komoly kapcsolatot kialakìtani discoban max egy ....a wcn
2017. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Munkahelyen, baráti társaságban, akárhol. Azért mindig érdekes, hogy valakinek miért nincs szocialos hálója. Sokat kell hibázni, hogy ne legyen. Lehet, neked is van, csak félsz nyitni. Ilyen voltam nőként. És vettem a bátorságot, beszéltem emberekkel, és az derült ki, azt hitték, én nem akarom őket.
2017. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Így jártunk. Munkahelyen egyedül. Szórakozóhely kilőve. Barátok nincsenek. Utcára meg nem állok ki minden nőt megkérdezni, esetleg szingli, akar é ismerkedni. Társkeresőn meg olyanok találtak meg, akiknek párja van, csak kicsit ki akar kacsintani.
2017. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tinder.
2017. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszabb ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni, amerre jársz és ahol adott szituációból, élethelyzetből beszélgetés, ismerkedés kerekedhet. Lehetőségfüggő, helyzetfüggő.
2017. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szórakozóhely miért van kilőve? Csak nem vagy még 50 éves. Manapság 30 felett is el lehet járni bulizni, nem bűn az.
2017. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!