Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rettentő kövér csúnya tokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő kövér csúnya tokás csóró férfinak társkeresőről egy nagyon csinos lány összejött, elhiszitek?

Figyelt kérdés
Unkatesómról van szó, meglepően ég és föld külsőleg a két fél, Unokatesóm azt állítja, hogy egy társkeresőről jött össze a csaj......Ti elhiszitek, ilyen lehet?
2017. szept. 5. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Titokban nyert a lottón és kibérelte hosszabb időre.
2017. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ja,biztos,látássérült a csaj,vagy egy 20-as a srác 3.lába.
2017. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha pénze is van simán.
2017. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát találkoztam már olyan párral, akik szerintem totálisan ég és föld voltak, de nagyon szeretik egymást. Így én el tudom képzelni.
2017. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Saját magánéletemmel foglalkozom, hidegen hagy, hogy ki mond igazat, ki nem, de ha velem kerül össze, az igazat mondja és ne merjen a szemembe hazudni, mert ő fog pórul járni.


Látatlanba nem tudok a kérdésről nyilatkozni. Az ő dolguk.

2017. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Irja a kerdezo, hogy csoro a fiu. Tehat aki azt irja, hogy penzes a srac, az mellenyult.

En elhinnem, miert hazudna? Mindenkinek mas a vonzo hala Istennek. Meg nem olyan nagy dicsoseg tarskereson ismerkedni, hogy ezt kelljen hazudni valakinek.

2017. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Az első gondolatom az lenne, hogy valószínűleg a csaj kamuprofil, amíg nem mutatná be személyesen. De amúgy meg annyi értékes, jó személyiségű ember van, ez pedig szerintem sokat számít. Igazából nagyon örülnék neki, ha igaz lenne. Attól, hogy szerinted csúnya, lehet van olyan lány, akit megfogott benne valami.
2017. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyen sztorikban az zavar, hogy nekem, egy nőnek ez negatív sztori. Csúnya tokás férfi...
2017. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
andy vajna az uncsitesód?
2017. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!