Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan férfival aki nem vezet autót?

Figyelt kérdés

Nem azért mert nem engedheti meg magának, hanem mert nincs kedve hozzá, nem akar idegeskedni a közlekedés miatt, és egyáltalán nem vonzza a dolog. Biciklivel közlekedik.

25 F



2017. szept. 6. 12:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Sose volt szempont. Egyetlen egy volt páromnak sem volt jogosítványa, illetve a férjemnek sincs. Nekem sem.

23N

2017. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen a férfiasság nem ettől függ.
2017. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%

Nem.

Nem azért, mert villogni akarok a bmw-s pasimmal, viszont felénk kb lehetetlen autó nélkül élni, nekem meg halálfélelmem van ha vezetek, ezért inkább nem is teszem.

(Ha akarja a pasi, fizetek neki fuvardíjat vagy amit akar, nem lehúzni akarom meg ingyen élvezni a dolgokat, csak vezessen, jussunk el a-ból b-be)


Pesten, vagy más normális közlekedésű helyen szerintem nem gond.

2017. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vonzott soha, ma sem szeretek vezeti különösebben. Idővel rá kellett jönnöm, hogy nagyon megnehezíti az életünket, hogy nincs kocsink, nincs jogsim. Szerencsére annak idején kaptam esélyt jogsi nélkül is a feleségemtől. Ha egy férfival ez az egyetlen gondod, akkor szerintem ne szalaszd el!
2017. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt szempont. Páromnak konkrétan nem is lehet soha jogsija, egészségügyi okokból.

Családban sem volt jellemző, szóval megszoktam a hiányát.


Talán majd én egyszer megcsinálom, ha lesz rá felesleges pénz, mert bizonyos esetekben nem jön rosszul. De párkapcsolati szempontból nem releváns.

27N

2017. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
Hát, ha csak nem Budapest-Belvárosban lakik a pár mindkét tagja, akkor nagy hátrány egy férfinak társkereséskor, ha nincs jogosítványa és autója. Lássuk be, egyrészt férfias autót vezetni, másrészt baromira megnehezíti az életet ha nincsen, harmadrészt milyen ciki már 25+ éves férfiak esetében ha még mindig a nyuggerek és a diákok között utazik a buszon, villamoson? Egy férfi autót vezet, a gyerekek bicikliznek, a diákok és nyugdíjasok pedig tömeg közlekednek. Ez alól egyetlen kivétel ha metróval gyorsabban el lehet jutni valahová.
2017. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Összejöttem.

Most ő is 25 éves.

:)


21/L

2017. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Nekem van jogsim és vezetni szoktam a családi autót, de barátomnak, aki 24 éves nincs jogsija sem.


Azt mondja 30 éves kora előtt vagy amíg nem lesz egy-két gyerek, addig nem akar kocsit egyáltalán. Jogsit azt mondja megszerzi legkésőbb jövőre, mert az egy hasznos dolog ha van és sokszor jól jöhet. Ő is főleg tömegközlekedik, de bringája is van. Nem nagyon érdekel a dolog, eddig még gond sem volt soha belőle. Egy éve vagyunk együtt.


Alapvetően ha jogsija van (vagy a közeljövőben akar magának, hogy tudjon) és ha nem egész életében nem akar kocsit, csak a következő években amíg nem muszáj, akkor nem baj.

20/L

2017. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szempont, tömegközlekeséssel is ellehet jutni ide oda. Amugy nekem van jogsim és autom is, szeretek is vezetni.

27/L

2017. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%

Páromnak van, munkája miatt sokszor utazik, kettesben is, sok cuccal, messzire, kocsi nélkül megközelithetetlen helyekre is. Sokszor olyan időben és olyan sok cuccal, ja meg olyan helyre, ahol tömegközlekedés sincs, megyünk.

Nem ítélem el ha valakinek nincs, de én nem jöttem volna össze olyannal aki nem vezet.

Sok férfi ismerősömnek nem volt 30 éves korára jogsija, pont a felsoroltak miatt, utána ahogy neki kezdtek, megszerették.

2017. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!