Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan férfival, akinek jelenleg ugyan van pénze, viszont egy klasszikus svindler?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis hogyan értékelnétek egy olyan férfit, aki az a tipikus mai világban elterjedt lehúzós, ügyeskedős, marketinges aki csinál ilyen gagyi "oktatóanyagokat" különböző érzékeny témákról, de semmi különös tudása nincs, csak rászedi az adott témára éppen érzékeny embereket akikből kicsal némi pénzt teljesen sablonos marketinges módszerekkel. Ebből jelenleg van pénze, de ha elfogynak a balekok akiktől pénzt lehetne lehúzni akkor bukik az egész "vállalkozása", és ez tényleg bármikor megtörténhet, gyakorlatilag pengeélen táncol. És olyankor nincs semmi tudása amihez hozzányúlhatna, tehát például érettségije sincs, szakmája sincs, és nem ért semmihez igazából.


Ezt a kérdést azért ide írtam, mert nagyon sokan mondják, hogy milyen fontos, hogy a férfinak legyen "egzisztenciája". Ezt a fent említett példát ti egzisztenciának neveznétek, vagy hol kezdődik az egzisztencia fogalma? Fontosabb az, hogy stabil legyen a jövedelme, vagy csak az épp aktuális hónapban/évben megszerzett összeg a fontos?


2017. aug. 17. 06:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csalóval biztos nem állnék össze. Főleg hogy még az érettségiig se jutott el.


Az egzisztencia meg ott kezdődik, hogy legyen valami végzettség. Mindegy, hogy szakmunkás vagy diplomás, a lényeg, hogy meg tudjon belőle élni és ne a szülei meg más nyakán élősködjön(meg ne legyen életművész). Később ha már rendesen dolgozik a többi(lakás-autó stb) meg úgyis jön "magától".

2017. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
utálom az olyan alakokat. de rohadt hihetetlen, higy az utolsó csalónak 8 általánossal is van nője, nekem meg nem jön össze. valamit nagyon rosszul csinálok :)
2017. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem egzisztencia, ahol csak idő kérdése, hogy mikor viheted a töltött káposztát a beszélőre.

Akkor se kéne, ha lányokat futtat, drogot terjeszt, vagy hasonló.

Nem minden a pénz. Aki ilyenre képes érte, azt emberszámba venni is nehéz.

2017. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egzisztencia pont nem azt jelenti, hogy ma van pénzem, holnap meg nincs. Pont, hogy azt jelenti, van előre kiszámítható jövedelmem, tudok tervezni hosszabb távra is vele, nem kell félnem, mi lesz 6 hónap múlva. Vannak megtakarításaim. Jut is, marad is. Egzisztenci=létbiztonság.
2017. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, van hozzá érzéke, tudja, mikor, mivel lehet pénzt össze gereblyézni, akkor mindig lesz pénze. Balekok, mindig voltak, vannak, lesznek. Van pár olyan ismerősöm, akik a 8 általánost is alig tudták elvégezni. Ettől függetlenül kocsmáik, kávézóik, pizzasütőik, stb vannak. Amiket ügyesen irányítanak.
2017. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lényeg meg van a képessége pénz szerezni,csak ez szàmít.
2017. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nekem ez a dolog szívügyem. Hasonló területen fogok dolgozni, és nagyon sok mocskot kell eltakarítanunk a magukat szakembereknek kiadó idióták miatt... Ráadásul ezért sem veszik komolyan sok esetben a szakmát, holott rengeteget segíthet egy jól képzett szakember, aki hosszú éveket tanulta azt, amit más egy jó szöveggel akar eladni, nulla tartalommal.


Rafináltnak és talpraesettnek lenni a mai világban kincs. Kreatívvá válni és valami egyedülálló megalkotására törekedni szintén érték. Viszont ez nem jelent egyet azzal, ha az ember egy az egyben mondhatni meglopja az embert és hülyét csinál belőle. Nálam ugyanis az egzisztencia valahol itt kezdődik: annál a dolognál, ami áttör a középszerűn, de nem az etikátlanon/pofátlanon, és itt nem a technikával van a baj, hanem a tartalommal (pontosabban annak hiányával). Tudod, egy ilyen ember hiába ér el valamit csalással, ha nem tud úgy beszélgetni velem, hogy lássak benne értéket, nem tudok rá felnézni, és nem fog érdekelni egy percig sem. Hamar kibukik, ha valaki ostoba.


Egy jól kereső férfit sem azért becsülök, mert jól keres. Én is jól fogok, mert rajtam múlik, hogy el tudok-e sajátítani olyan szintű tudást, ami miatt "szükség legyen rám" a munkaerőpiacon. Azért tudom csak becsülni az illetőt, hogy felküzdötte magát oda, ahol van, kemény munkával, ezáltal némileg "sorstársam" és "ösztönzőm" is. Aki könnyen jött pénztől milliomos, az valahogy nem tud érdekelni.

Bár én nem vagyok tipikus egzisztenciahajhász nő, nekem nem lehet ilyen "mim van" kategóriás villogással kiszúrni a szemem, tudom, mit keresek a másikban, és az ennél konkrétabb és kikerülhetetlenebb. Egy férfi tudja magát meg majd a gyerekét eltartani, ez a minimum. Ezen felül nem különösebben van közöm az "egzisztenciájához", ellenben azzal, hogy milyen ember. Ha buta, vagy neme egyszerűséggel szar, akkor úgysem akarok vele maradni, de kezdeni sem. Ez meg kibukik, amint elkezdünk beszélgetni. Velem legalábbis nem jár jól, ha taktikázni akar.

2017. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaa ez a pénzkereset.. online meggazdagodni? Én is pont most jártam utána ennek a dolognak.. hát eléggáz hogy ilyenek léteznek, lehúznak másokat és a különböztet szétosztJák a sok eszetlen birkának.. egy fórumba olvastam hogy a hatóság se tud nyomozást inditani ellene, mert h vállalkozásként működik a dolog. Hát én személyszerint azt tudom mondani, hogy az okos ember az tudja, hogy olyan, hogy ingyen pénz, olyan nem létezik. Oké itt vannak akik kitartanak mellette és aztmondják hogy dolgoznak ugyanúgy ők is. . Hát, szerintem ez nem munka. Ez csak menekülés, csak azér hogy "semmit ne kelljen csinálni,.. ott csináld ahogy akarod, és amikor neked jó. . Sajnos a való élet nem így müködik. Ezek csak ilxen látszat dolgok.. az hogy valaki ebből éljen, és csak ezt csinálja.. úgy hogy semmi tudása, meg kérdezném tőle hogy Fszikám mivan akkor hogyha ez a rendszer egyszer csak fogja magát és felszívódik? Mész lakni a híd alá mert nincs semmi amihez értesz?.na dehát ez van ők tudják, én csak azt sajnálom hogy vannak ilyen ostoba könnyen megvehető emberek akik az agyukat nem használják.
2017. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyenektől hányingerem van.
2017. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ettolnekem is hanyingerem van, és ez nem egzisztencia.
2017. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!