Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek ilyen 45-50éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek ilyen 45-50éves férfivel?

Figyelt kérdés

Aki végigdolgozta az életét ugyan,de semmit nem tud felmutatni,még mindig anyuci mellett tengődik.

Nem éreznétek úgy,hogy a keservesen megszerzett lakásotokba,házatokba ne terpeszkedjen bele,mintha mindig is az övé is lett volna!?

Vagy azért az elvárható lenne,ha más nem is,egy saját autó,évenkénti nyaralások,akár saját albérlet,stb,hogy lássa a másik azért nem teljesen elherdálta a jövedelmét.


2017. szept. 6. 14:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát nem kezdenék!
2017. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Vagy azért az elvárható lenne,ha más nem is,egy saját autó,évenkénti nyaralások,akár saját albérlet,stb,hogy lássa a másik azért nem teljesen elherdálta a jövedelmét."


Miért, az évenkénti nyaralások az nem elherdálás? Vagy aki nyaralás alatt herdálja el a jövedelmét az oké?

2017. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Bem kell nekem semmi vagyona,de valami látszatnak lennie kellene az 50 év alatt,mert akkor minek dolgozott?"


haha. bocs, de nem sokára meghalsz és ez a kérdés ott lesz, hogy minek dolgoztál. volt e értelme, hogy összespóroltál egy házat, amibe be sem engedtél mást.


Szerintem elég képmutató féle vagy. Elvárások. Ezeknek való megfelelés. Látszat. Ilyenekből jön le milyen.


Nekem erről a fickóról semmi olyan tulajdonságokat nem írtál, ami alapján eltudnám dönteni, hogy milyen ember, milyen élete volt. Lehet szebb élete volt mint neked ki tudja. Nem ebből derül ki, amiket írsz. De neked ezek a fontosak.

2017. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És nem az amivel bajom van, hogy nemnkell neked. Hanem az ahogy így megítéled ki ő.
2017. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

12# Kinek hogy! :) De akkor talán megérteném,hogy ezért nincs még 20 ezer ft-ja sem,ezért él hónapról-hónapra!

13# Bizony-bizony,előbb-utóbb meghalok,mint te is és mindenki más! De legalább a gyerekeim örökölnek és azért én évente megejtek pár nyaralást.:) Úgyhogy nálam a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad! De vannak emberek,akiknél se kecske,se káposzta,csak van a nagyvilágban! :)

2017. szept. 6. 18:15
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem, de nem azért nem, mert csóró - én is vagyok, most meg éppen felfelé, szóval, az nem örök dolog.

Ha még anyucival lakik, akkor nemigen lesz képes normális férfiként viselkedni melletted.

2017. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!