Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek nős férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissandi137 kérdése:

Ti kezdenétek nős férfival? Többi lent.

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, szingli... A hobbim miatt heti rendszerességgel járok egy bizonyos közösségbe, ahol megismerkedtem egy férfival. Elég nagy az összhang köztünk és a kémia is működik de nagyon :) Azt hiszem, ez egy működőképes kapcsolat lehetne.

A probléma, hogy az illető férfi nős két gyerekkel. Beszélgettünk kettőnkről is, azt mondta, hogy nagyon nagy hatással vagyok rá de szereti a feleségét, és ha a jövőben el is hagyná, az biztos, hogy nem mostanában lesz és nem is egy másik nő miatt. Azt viszont nem mondta, hogy elzárkózna egy kaland elöl, persze konkrétan nem beszéltünk róla csak bizsergett valami a levegőben.

Ti mit tennétek a helyemben? Belemennétek egy ilyen botlásba/botlás sorozatba vele vagy megpróbáljam "elcsábítani"?


2017. aug. 21. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha akkra ribi vagy hogy ezt meg kellett kerdezned akkor ugyis mindegy mit valaszolunk.
2017. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy lehet az elkeseredés, ha már ilyenbe belemegy vki...
2017. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én, nem kezdenék, mivel én nős férfi vagyok. Viszont, sok nőt, ez egyáltalán nem zavar, sőt, izgalmasnak tartják.
2017. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ő egy jellemes férfinak tűnik. Hagyd őt békén. Szereti a feleségét,a gyerekeit. Téged nem próbál elcsábítani. Ne viselkedj ilyen undorítóan és tedd tönkre mások életét. 33 éves vagy ráadásul, az is gáz,ha egy 20 éves lány tart ezen a szinten,de neked már rég nem ezzel kellene foglalkoznod. Inkább keress egy szingli pasit.
2017. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Azért durva, hogy ennyire ne tudjon valaki uralkodni a punciján.

Ha nem zárkózik el a kaland elől, akkor egy féreg egyébként is, nem tudom miért akarna bárki bármit egy olyan alaktól, akiben ennyi gerinc van. Bár a jó hír az, hogy ha tényleg egy alja féreg, akkor tökéletesen összeillenétek.

2017. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Gondolj csak bele mit tennél tönkre.

Számít valamit?

Illetve ha később visszakapod az élettől ugyanazt amit teszel.

Gondolkodj, majd csak ezután cselekedj.

2017. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, miért jó az neked hogy bele ronditasz más boldog életébe? Az ne zavarjon hogy rengeteg egyedülállo férfi van akik komolyat akar.. de nem... neked egy foglalt kell. Szánalmas!
2017. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Ha beveszed ezt a hülyítést, hajrá. Megdug párszor aztán megy vissza a feleségéhez, utána köszönni se fog neked.

Vagy ha el is szereted, az pedig csak mégjobban minősíti, amint rádun, majd tőled is elszedik.

Ennyi idősen több értelem is szorulhatott volna beléd.

22/L

2017. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Mit akarsz tőle? Hisz megmondta, h nem akarja elhagyni a családját. Nem igaz, hogy nincs elég szingli férfi.
2017. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem kezdenék vele.

Azt már csak megjegyzem, hogy a pasi a nagyobb ribi, nem a kérdező.

Semmit nem várható tőle. Én inkább a nejének mondanám el, milyen férje van.egy hím ribi.

2017. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!