Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha alakulna egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha alakulna egy kapcsolat egy huszonéves férfivel, vagy akár harmincassal, akivel amúgy jól érzitek magatok, mit lépnétek, ha kiderülne, hogy még sosem volt nővel?

Figyelt kérdés
Ezen túl tudtok lenni, vagy tényleg egy ok a kapcsolat megszakítására?

2017. aug. 23. 13:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
És te melyik vagy, a huszas, vagy a harmincas??;-)
2017. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
25 évesen "vettem el" a 22 éves barátom szüzességét, olyan jól sikerült, hogy azon nyomban teherbe estem XD
2017. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekel. Sokkal jobb, mintha qrvázott volna vagy hímr1bi lenne.
2017. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
28%
Meggondolnám, akarok-e párkapcsolatot valakivel, akinek 0 tapasztalata van az együttélésben, kapcsolatokban..
2017. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
68%
Kifejezetten orulnek!:-) Jobb mintha atment volna a fel varoson!
2017. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a (szinte végletesen) kettős hozzáállás a nők részéről.

Egyik fél szerint semmiképp nem kezdenének szűz pasival, merthogy "mennyire tapasztalatlan, tanítgatni kell még, stb..."

Másik fél szerint kifejezetten előny, hiszen "nem ment át a fél városon" ahogy az előttem szóló írta, illetve számára taszító lenne, ha k×rvázott volna az illető.

Akkor most legyen okos egy szűz férfi. Menjen hivatásoshoz tapasztalatot azerezni, vagy ne.


31/F

2017. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ebben mi a végletes? Ez egy eldöntendő kérdés. Jó lenne? Nem lenne jó? Ez azért nem egy olyan dolog, mint hogy volt-e már külföldön. Ha életem párját keresem, akkor nekem nincs türelmem, időm, alkalmam tanítgatni valakit, aki huszoniksz éves koráig nem tudott kialakítani legalább egy párkapcsolatot. De biztos van olyan nő, akinek ez megfelel.
2017. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

Utolsonak: a szuzessegben soha nem az a zavaro, hogy szex teren tapasztalatlan, hanem parkapcsolatban is.


27 eves ferfikent en sem akarok szuz not, mert az esetek tulnyomo tobbsegeben komoly parkapcsolata sem volt meg.

Nem a szexualis tapasztalatlansaga a baj, hanem o meg nem elte meg azokat a tapasztalatokat, amik szuksegesek egy komoly felnott kapcsolathoz.


Minden komoly kapcsolatombol tanultam az evek folyaman es ugy lettem az az ember, aki ma vagyok. Most mar teljesen erettnek tartom magam egy kapcsolathoz, de a korabbi tapasztalatlanabb enjeimet kirohognem.


Voltam tul sok idot egyutt levos. Tulsagosan feltekeny. Tulsagosan seggkinyalos. Tulsagosan fasztudjami...ezeken az embernek at kell esnie.

2017. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: az a vicc, hogy a legtapasztalatlanabb volt a leginkabb szenvedelyes es ertelmes a parkapcsolatra, ami az en tapasztalataimat illeti. De mindenki mas. Az erzekiseg, szenvedely vagy benne van valakiben vagy nincs, nekem ez fontos -lehet volt vkinek 25 partnere megis olysn az agyban mint egy robot...
2017. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok, a végletest úgy értettem, hogy erősen polarizált a lányok véleménye, másképpen kb. el sem tudjátok képzelni, hogy lehet valakinek más a véleménye.

Egyébként a tárgyhoz visszatérve. Azok, akik lenézik a huszonsok-harmicvalahány éves tapasztalatlanokat (az, hogy milyen okok állnak emögött, most mellékes, lehet hogy gátlásos, lehet hogy nem olyan jó a "beszélőkéje" lehet hogy a kinézetével van baj, lehet hogy eddig nem volt szerencséje), mit tanácsolnátok, hogyan szerezhet akkor mégis tapasztalatot, ha sokan ennyire elzárkóznak tőlük?

Vagy szerintetek ők most már arra vannak kárhoztatva, hogy életük végéig egyedül maradnak? És ha valaki nem akar így (tovább) élni?

2017. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!