Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell "élőben" ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "élőben" ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe, mert lényegében az ismerkedés minden formája élőben történik, de én konkrétan most a személyes, napközbeni, szokatlan helyű ismerkedésre gondolok.

Például, ha odaülnék egy lány mellé a padon egyetemnél hogyan kezdhetnék hozzá? Vagy a buszon, okmányirodában, étteremben, bárhol.

Az internetes és a bulis ismerkedés már messze nem idegen számomra, de egyik sem vált be így már csak ez maradt.

Ezt még soha nem próbáltam és fogalmam nincs milyen reakciókat kaphatok, ezért is félek elkezdeni. Szórakozóhelyeken már hozzászoktam az elutasításokhoz, de ez lehet sokkal rosszabb lesz, hogyan lehet kezelni?


2017. szept. 6. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Az elutasításnál rosszabb nem lehet. Csak nem vernek meg!
2017. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor kezdj bele, ha "szép" vagy különben most lefogadom 10 kg döglött egérbe, hogy milyen kamu válaszokkal leszel elzavarva.
2017. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ööö...a beszélgetés szó jelent számodra valamit? A felsorolt helyek nem szokatlan helyek hanem tök hétköznapiak.

Bár az éttermet nem tudom ,hogy gondolod,odaülsz másik asztalhoz? :D

2017. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről beszélgess, csak ne azzal kezd h milyen szép, mert elriasztod, kedvesen mosolyogj, tartsd fent az érdeklődédést, tereld magadra a figyelmét.
2017. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miről beszélgessek, mi az a bármi? :D Pont ezzel vagyok gondban, a szórakozóhelyen nemigazán kell beszélgetni, írni is jól tudok, de személyesen nagyon nehezen kezdem el.
2017. szept. 6. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Én pl tök értékeltem volna még anno szingli koromban, ha olvasok, és odajön egy pasi, hogy ő is szereti xy írót :D Sajnos csak egy idős bácsival volt alkalmam erről beszélgetni egyszer a vonaton, aranyos volt, de értelemszerűen "nem az esetem" :D

Vagy pl a zenekaros pólóm miatt szólítana le, hogy mi a kedvenc számom, stb.

Egyetemen legkönnyebb, elkezdesz valamelyik tárgyról beszélni, vagy tanárról, vagy bármi, nálunk úgy működött, hogy ültek az emberek, játszottak laptopon, és simán odament bárki beszélgetni adott játékról, hozzám pl odajött egy srác mikor Borderlands 2-t toltam, hogy hű, mi ez, de jól néz ki, és szóba elegyedtünk.

Párommal konkrétan arról beszélgettünk a megismerkedésünk estéjén, hogy milyen lenne már ha igaz lenne a városi legenda, és a repülőgépekből kidobnák lefagyasztva a wc tartalmát, és leesne valahol :D

Bárokban, pubokban odacsapódsz valakihez biliárdozni vagy csocsózni...

Stb...

A spontán, "testreszabott" dolgok a legjobbak, nincs általános recept, hogy ezt meg azt mondd...

2017. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésként az egyetemen ideális lehet bármilyen sulis dologgal kapcsolatban a segítségét kérni, egy buszon például megkérdezni hogy hogyan juthatsz el x helyre, az okmány irodában megkérdezheted hogy ő mióta vár... és így elkezdődhet egy beszélgetés :) vagy ha valami romantikusabbat szeretnél, ami minimum megmosolyogtatná bármelyik lányt szerintem, és rosszul nem jössz ki belőle akkor sem ha kiderül hogy foglalt a lány... az egyetemes példánál a padon ülő lánynak egy post-it-et rányomsz az egyik jegyzetére titokban, és ráírod hogy "gyönyörűek a szemeid", vagy egy egyszerű "legyen szép napod" egy mosolygós fejjel, vagy "amikor rád néztem elkezdtem színesebbnek látni ezt a szürke reggelt, köszönöm" vagy hasonló... vagy az étteremben hmm... megtanulsz valami szépet hajtogatni a szalvétádból és a hajtogatott dolog belsejében elrejtesz egy kis üzenetet, esetleg a telefonszámoddal(ugye egy étteremben meglátott lányt nehezebb megtalálni később mint az egyetemen látott lányt) és ezt a szép kis apróságot odateszed az asztalára amikor nem figyel, vagy a filmekben látott klisé, hogy rendelsz neki egy italt és a pincér rád muat hogy tőled van... a buszon ha elejt valamit felveszed neki, előre engeded az ajtóban, átadod neki a helyet, segítesz cipelni a csomagjait...

na jó, nap estig tudnék ilyen ötleteket írni, azt hiszem túl sok romantikus filmet nézek :D de az ilyen dolgok bármelyik ember napját fel tudják dobni szerintem, nem kellenek nagy dolgok, csak jól időzített apróságok... az ismerkedésnél pedig az a lényeg hogy legyél kedves, laza, vicces, udvarias... a kisugárzás a legfontosabb, a külső szerintem csak másodlagos dolog :) sok szerencsét, remélem megtalálod az igazit :)

2017. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Mindenképpen átlagon felül kell kinézned, különben ez a sok "hasznos" tanács szart sem fog érni.
2017. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Bár én nem vagyok ilyen romantikus típus, szerintem maradok a hétköznapi dolgoknál. :D
2017. szept. 7. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!