Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik a társkeresős profiljukba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a társkeresős profiljukban kiírják, hogy "bonyolult kapcsolatban vannak", azok tulajdonképpen egy megmentőre várnak?

Figyelt kérdés

A bonyolult kapcsolat igazából egy olyan viszony, ami van is, meg nincs is, viszont sokan képtelenek kilépni az ilyen posványból. Társkereső oldalakon is lehet látni, hogy a profil tulajdonosa - amúgy korrekt módon - kiírja, hogy ez a helyzet, van valakije, de a kapcsolatuk nem az igazi. Az ilyen emberek egy megmentőre várnak, aki kiragadja őket ebből az áldatlan állapotból? Miért nem zárják le a meglévőt és azután regisztrálnak az adott oldalra? Elképzelhető, hogy a párjuk nem is tud róla, hogy fent vannak?


Mi a véleményetek az ilyen nőkről, férfiakról? Erős szimpátia esetén kezdenétek egy ilyen illetővel, belebonyolódnátok vele egy ismerkedésbe?



2017. szept. 7. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem a többség így akarja megleckéztetni a nőjét/pasiját, aki szerinte nem viselkedik elég jól. Legalábbis a fb-s ismerőseimnél ezt láttam.
2017. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egyáltalán tudnék vonzódni egy gyáva, kapcsolatfüggő emberhez, de ha mégis, akkor sem kezdenék vele. Soha nem tudnék megbízni egy olyan emberben, aki a meglévő párja mellett keresi a következőt.
2017. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel nem azt kérik hogy "gyere ments meg" inkább kibúvó a felelősség alól. így ha a bonyolult kapcsolat mégis előtérbe kerülne nyugodtan mondhatják hogy ők mondták hogy bonyolult kapcsolatban vannak, így nem vállalnak felelősséget semmiért.


sok esetben tényleg gyávaság, de van olyan hogy ténylegesen ez a helyzet, hogy szimplán csak bonyolultak a dolgok az egyik oldalon, szóval nem teljesen fekete vagy fehér ez sem


22L

2017. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl " bonyolult" az olyan ember, aki ilyeneket írkál ki a társkereső profiljába...
2017. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Privátba elmondom neked, én már jelöltem ezt az opciót. Korod, nemed?
2017. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 35/F
2017. szept. 7. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek gyàvàk, mert nem képesek lezàrni a meglévő kapcsolatot, ès kapcsolatfüggés àll fent nàluk. Ezért ugranànak azonnal egy új viszonyba.


Soha nem kezdtem és nem kezdenék olyannal, akiről tudom, hogy akàrmilyen de kapcsolata van, vagy hàzas ember. Aki a pàrja mellett màst keres, vagy meg is csalta, az megbízhatatlan szàmomra, tehàt első próbàlkozàsra kukàzom az illetőt. Volt rà példa évekkel ezelőtt. Olyan próbàlkozott akinek felesége volt, de " bonyolult" mert nem szereti az asszonyt, ritkàn van szex, meg nem sz..pja le. Viszont majd elvàlik ha közelről megismerjük egymàst. Egyéni szoc. problem, nincs hozzà közöm kinek milyen nyügje van a pàrjàval. Oldja meg. Ha tudom, hogy van valakije akkor tabu és kèsz. Elvi kérdés.

2017. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerinted tud róla a párjuk, dehogy tud. Ezt te sem gondolod komolyan.

Ne remélj ettől semmit, de tényleg. De kérdezz rá, nem vesztesz semmit.

Nők részéről valami köti még hozzá, ez leginkább a pénz. Férfiaknak pedig feleségük és gyerekük van.

Velem is volt olyan, hogy a vőlegényemnel szétmentünk, de a lakás közös volt stb. De ez nem volt már semmilyen kapcsolat, nemhogy bonyolult. Én már kimondtam, hogy bége, de ennek ellenére kénytelen voltam vele élni.

Ez a bonyolult kapcsolat dolog, amúgy kicsit nevetséges szerintem. Olyan, mint amikor a 14 éves barátnőim minden második nap kirakták :D Aztán nem tudták, hogy letöröljék a közös képeket vagy sem...

De komolyan, ez egy olyan kapcsolat, hogy az egyik fél már lezártbak tekinti a kapcsolatot, a másik ezt nem tudja elfogadni, és ezért kiírja (akárhova), hogy bonyolult kapcsolatban. Esetleg féltékennyé tenni a másikat a megcsalással. Ez tapasztalat.

Aki meg egy szimpla eldöntendő kérdésre nem tud válaszolni, attól ne várj semmit. Ahhol egyből hárman vannak a dologban, az már régen rossz.

Szóval a válaszom, NEM. Merthát a szavaidból úgy vettem ki, hogy nem egyéjszakást keresel, ott meg úgyis mindegy...

2017. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Én csak simán lenézem az ilyet.


Én úgy gondolom, hogy aki ezt írja ki, az:


1. komoly önismereti problémákkal küzd (mint nagyon sokan) és nem érti a saját kapcsolatát, meg persze különleges kis hópehelynek tartja magát, akinek biztos nagyon egyedi dolgai vannak. Pedig a párkapcsolatok rendkívül egyszerűek;

2. figyelmet akar, arra vár, hogy valaki rákérdezzen, hogy ez mit jelent;

3. érdekes, mély, titokzatos képet akar fabrikálni magáról online, ami szintén gyakori.


Nagyjából ennyi.

2017. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!