Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket hogyan használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hogyan használtak ki eddig a legpofátlanabbul?

Figyelt kérdés

Belém habarodott egy lány, de jobbára csak azért, mert még szűz 21 évesen és naív, és azt hiszi, hogy majd én...


Mondjuk én nem tetszelegtem neki, nem igérgettem neki semmit, csak egyszerüen olyan vagyok, hogy pont megtetszettem neki és fut utánam :(


És én meg kihasználtam és elvittem abba a városba (BP agglomeráció), ahol az a lány él, akivel 4 éve jártam de sajnos nem tudtam még olyan jó kapcsolatot találni azóta sem :(


És gyakorlatilag ez az új csaj volt az élő pajzs, hogy ne tűnjön úgy, hogy szimplán csak ólálkodom...


És bár az volt a terv, hogy majd megyünk az utcájukban, nem is kellett ennyire veszélyesen behatolni, mert már a vasútállomás melletti kerékpár tárolónál full frontálba jött szembe, pont mikor ez az új csaj engem ölelgetett...


Természetesen NEM köszöntem, de remélem látta, hogy vagyok...


Az az igazság, hogy januárban egyszer facebookon feltűnt, hogy egy eventen ott lesz, amit én is nézegettem és pont a munkahelyem mellett lévő kávéházban volt ez, tehát munka utána indokoltnál tovább maradtam és hát tényleg jött egyszercsak az utcán, mondjuk akkor le is állítottam, teljesen véletlennek tűnt az egész, de szerintem biztos gyanították, hogy kémkedek utána :(


Sajnos lassan 30 leszek és egész 20-es éveimben csak ennyi jött össze csajok terén :(


2017. szept. 10. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Remelem a jovoben csak olyan nokkel talalkozol, akik szinten hasonloan fognak veled banni.


Egyebkent beteg vagy a kemkedessel es a tobbivel. Szanalmas.

2017. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

engem is kihasználtak amikor naiv voltam es olxan lányok akiket mindenki istenitett


Ezek kozt legjobban egy nagyon istenhivo lany vagott taccsra, de ugy latom a vallasi dogmak ezt a reszt nem erintik.

2017. szept. 10. 19:06
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten? Ez szanalmas :D.

Es a legborzasztobb, hogy azt hiszed ezzel barmilyen erzest is kivaltasz az exedbol.

2017. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

hát én nem kuncsorgok érzésekért


de ha pofátlanul odapofátlankodok az mindig jobb mint a semmi


egyébként meg tuti, hogy nem kopok ki az emlékezetéből, mert én vettem el a szüzességét.

2017. szept. 10. 19:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Valaki öleljen meg és nyugtasson meg, hogy ilyen pasik nem léteznek légyszi.. :(

Valami nagyon komoly gáz van veled de tényleg. Amúgy nem használtak ki soha, mert egyrészt nem vagyok hülye, másrészt normális, értelmes emberekkel voltam együtt, akiknél biztos voltam benne, hogy engem akar.

2017. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"mert én vettem el a szüzességét."


Ez aztan nagy achievement. Buszke lehetsz magadra.

Mondjuk majd valszeg rohogni fog rajtad, mert minel tobb pasival lesz, annal inkabb rajon, hogy szanalmas volt az elso pasija.

2017. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem;)
2017. szept. 10. 20:50
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
De nyomi vagy XDDDDD Ez szanalmas :D Amugy engem se hasznaltak ki sehogy, csak normalis kapcsolataim voltak.
2017. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
jaj megyek is sirni a sarokba ugy rámpirotottál uhuuu
2017. szept. 10. 21:01
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy ember..
2017. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!