Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit ducibb és lányosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit ducibb és lányosabb fiúnak teljesen esélytelen vékony, férfias fiúval ismerkedni?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozom, de mindenki csak addig áll velem szóba, amíg képet nem küldök magamról. Egyébként huszonéves vagyok.
2017. szept. 11. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem fogyózol akkor?
2017. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én megsem probálkozom ^^ nem vagyok elhizva, viszont vékony sem vagyok:), hasonló testalkatú srácnak örülnék:D, viszont nálad mit takar ez a lányos dolog?
2017. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Genetikailag ilyen vagyok gyerekkorom óta.
2017. szept. 11. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy srác a párhuzamos osztályban (általános iskola), akinek végzős korában nagyobb mellei voltak, mint bármelyik csajszinak. Legkövérebb is volt mondjuk, de ez akkor is elég bizarr dolog.
2017. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azigen:O én még irigyelném is őket
2017. szept. 11. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogyj le. Tegyél érte.
2017. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ez a gond, és ezt te is tudod, akkor egyedül csal te tehetsz ellene.
2017. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi aza ducibb?

Egyébknt akkor te "macis" vagy amit kevesen kedvelnek,de nem vagy eselytelen.

Nekem annyira nem számit,egy kis husi elmegy,a lànyosságal semi problémám.

De tényleg csak egy pici husi.

2017. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!