Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk mennyire érdeklődnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyire érdeklődnek, ill becsülnek meg egy olyan fiatal 20on éves, csinos lányt, akinek az az elve, hogy nem fekszik össze senkivel, hanem szeretetből, szerelemből folytat testi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mivel ez senkinek nincs a homlokara irva, nem ez alapjan fognak kozeledni. Egyebkent meg minden attol fugg, az adott fiunak mik a szandekai, nyilvan aki csak dugni akar, azt nem fogod erdekelni (vagy megprobalja eljatszani, hogy atverjen). Aki meg komolyat keres, annak be fog jonni.
2017. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes tud lenni az első randitól számított maximum egy-másfél hónapon belül, akkor oké.


Meg szóljon időben, ha nem szerelmes. Ne az legyen, hogy az idióta férfi hónapokig vár és találkozik vele, amire ő végre benyögi hogy "sajnos nem szerelmes".


Az ismerkedések több mint 90%-át a lányok szakítják meg, nem a srácok, akkor is ha mindkét félnek komolyak a szándékai.

2017. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia egy dolgot becsülök ha velem van hozzám idő kell ugyanis olyan vagyok mint a jó pecsenye-érdemes érdemes a türelemre


A hűsèget és a kitartàst egy ember fogja dijjazni

2017. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez ma már ritkaság számba megy? Úgy tudtam eddig, hogy az emberek többsége szerelemből fekszenek össze.
2017. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Màrmint az az egy fogja akinek szánod
2017. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ez előnyös dolog lehet én is ilyen voltam a csalódások előtt


viszont ezen felül még 10000x dolog számít


sajnos van erre egy elég rossz példám, egy csaj aki ugyanígy "csak érzelmekkel tud szexelni" a legjobb barátjával csalta meg a pasiját, mert "őt is szerette" -.-

szóval eléggé visszaüthet ez a dolog, ha a szeretet benne más formát ölt, főleg ha elhanyagolva érzi magát, vagy mondjuk munka vagy bármi miatt távolabb van tőle a pasija, akkor ha egy kis törődést kap mástól megnyílhat a lába...


de remélhetőleg te nem ilyen vagy csak a pozitív részét éled meg ennek :)


24F

2017. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez nem csupán a "begbecsülés" kérdése.

Miért?

Mert lehiggadva, minden fiú (férfivá érve) megbecsüli azt a leányt, aki nem kikapós.

Ellenben aki Neked rendeltetett, és ebben mindketten egyetértetek, meg fogja becsülni, és kölcsönösen fogjátok megbecsülni a hűséget.

2017. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a férfiak kb első ránézésre vagy akkor már az első randi után tudják hogy tudnának-e abba a nőbe szerelmesek lenni, együtt lenni vele.


A nőknél meg simán van olyan, hogy volt mondjuk öt randitok vagy találkozgatsz vele egy-két hónapja és akkor nyögi be, hogy "ő nem érez semmit".


Na ezért sietősek a férfiak vagy ezért van hogy a férfiak egynél több nővel ismerkednek egyszerre. Mert már beszopták azzal, hogy egy nő hetekig-hónapokig húzta az idejüket.

2017. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Értékelik egészen addig, amíg túl sokáig kell várniuk a szexre az adott lánnyal.
2017. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9:

ezzel egyetértek, de olyan formában, hogy 8 hónapig voltam együtt egy lánnyal akivel nem volt testiség

nekem olyan lány kell aki érett egy testi-lelki kapcsolathoz, persze nem az első randin szexre gondolok

de nem pazarolnám még egyszer az időmet egy éretlen lányra akivel nem is éri meg komolyan tervezni

2017. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!