Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritkák a fiatal csinos apakomplexusos apa komplexusos lányok?

Figyelt kérdés

Ismertem egy ilyen lányt, nagyon csinos volt nagyon kedves, apja fiatalon meghalt ezért mindig az idős pasikra bukott. Most van egy 58 éves nagyon nem gazdag pocakos pasija.


Sok korabeli férfi ismerősöm van köztük apukám aki ilyen csinos fiatal párduc testű lányokat akarnak


2017. máj. 22. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Ezerből egy!

Mindenesetre lényegesen kevesebb, mint ahány 18 éves hamvas punci után ácsingózó vén fa.sz.

2017. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

sztem azért annyira nem ritka...főleg ha ennek az "apának" van lóvéja is :D

pl: kb 1 hete láttam az alábbi esetet.

pest környékén főút mellett egy 4 csillagos szálloda, előtte az x6 ból kiszálló pocakos 40 körüli fószer, mellőle a smartból kiszálló dögös 20 as szőke, párductestű csaj, olyan lábakkal, hogy majdnem én is az előttem lévőbe mentem úgy néztem (26 vagyok)

tükörből meg látom hogy szalad oda, borul a nyakába és adja a szájra puszit (vagy csókot?)

Szóval itthon a magyar társadalomban hiába veri itt a nyálát az összes feminista nő, meg erkölcs, meg ő biztosnem...nem a f/*/szt!!!! ha elég cash van valakinek, megkaphatja nem csak itt oldalon, de bármelyik nőt!

2017. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Apa, apa, apa kezdődik...:D
2017. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván kisnyugdíj kevés fizetésre gondolok, ilyen esetekre amikor tényleg az idősebb úri embert akarja mert komplexusa van
2017. máj. 22. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

2: Az ilyen jelenség (sugar daddy- sugar baby) teljesen más, nem kell keverni a kettőt. Amit te írtál, ott a kislány valószínűleg a smartot szereti, nem a papát! Illetve a gazdag 40-es, 50-es pasik között van pár, aki után meg én forgolódok. ;)

Én is ismerek olyan kislányt, aki a "pasijától" (50-es, kőgazdag vállalkozó, politikai körökben is mozog, és baromi ronda hájas állat) vadonatúj autót kapott az érettségijére.

De ez még ritkább, mint az igazi apakomplexusos, csinos lány. Legalább is mifelénk nincs sok az ilyen milliomos (milliárdos?) vállalkozókból.


Az apakomplexus lényege, hogy a fiatal lány valódi, igazi érzelmeket táplál az apja korú férfi iránt, ami részben abból táplálkozik, hogy megkapja tőle a védelmező, irányító apafigurát is, ami a gyerekkorából kimaradt.

Ilyen szempontból majd a ti generációtok lesz szerencsés helyzetben, majd úgy 20 év múlva, mert ma a legtöbb kisgyerek apa nélkül nő fel. Tele lesz a világ erős férfiminta és apapótlék után áhítozó fiatal lányokkal! :(

2017. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!