Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem szeretik a férfiak az olyan nőket akik sokat beszélnek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Párom szerint ez az egyik legjobb tulajdonságom. Alsóhangon is egy óràt beszélgetünk telefonon. Biztos vannak olyanok meg olyanok is akiknek szimpatikus.
2017. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Én nem, mert egy idő után követhetetlen a sok zagyvaság, és a fejem is megfájdul a locsogástól.
2017. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miről.

Én pl. kifejezetten szeretem ha a párom sokat beszél. Ugyanis én kevésbé beszédes vagyok.

Neki mondanivalója is van. Az üres, semmiről fecsegést nem szeretem.

Másrészt férfiember tudja, ha egy nő nem beszél, ott már igen nagy a bajság! Szóval, inkább beszéljen csak, sokat!

2017. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokat tudunk beszélni a párommal, mindig mondja is, hogy mennyire szeret velem sokat beszélgetni :) szerintem nem mindegy, milyen beszélgetésről van szó, ha a lány csak magáról pofázik, meg csajos, felszínes dolgokról, az engem is untatna, pedig lány vagyok
2017. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
attól függ miről beszél, ha értelmetlen butaságokról, vagy panaszkodni tud órákon át azt nem szeretjük
2017. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Általánosítás, kinek mire van igénye. Az én férjem például rengeteget beszél és nagyon igényli a velem való kommunikációt, de volt olyan barátom, akinek inkább csak a jelenlétemre volt szüksége, nem a társaságomra.
2017. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

2es ,hàt arrol nem tehet senki ,hogy te olyan nôkkel komunikàlsz ,akik ösze visza beszélnek mindenrôl.

Bennem mindenki szereti ,hogy sokat beszélek.

n25

2017. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, de én eddig azt tapasztaltam, hogy olyankor nem szeretik, amikor csendre vágynak, nyugalomra, vagy arra, hogy kicsit leüljenek és pihenjenek. De pl. a problémák megbeszélésénél nagyon is előnyös dolog tud lenni.
2017. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, a bunko tahok akik max a dugast latjak a noben, azok nem szeretik.
2017. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. végre lenne egy nő, akiből nem úgy kellene kihúzni mindent és a legbonyolultabb mondat, amit ki tud mondani a "aaa köszi"
2017. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!