Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van annak racionális magyaráza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak racionális magyarázata, hogy miért dobál fel a badoo feltűnően sok 155 cm körüli lányt, ha a való életben nagyom ritka jelenség?

Figyelt kérdés

1) Ennyire nem tudják magukról, és nem is mérik a magasságukat jellemzően a lányok, csak érzésre tippelnek?

2) A badoo érzékeli, hogy kik tetszenek általánosságban (mert valóban az a vágyam, hogy ilyen pici termetű barátnőm legyen, de lehetőség szintjén sem találkozok hasonlóakkal a valóságban, annyira ritka dolog ez - ezért is meglepő itt 3, 4 profilonként olvasni ezt), és eszerint ad be találatokat?

3) Ennyivel nehezebb párt találnia az ilyen magasságú lányoknak, és így ők fordulnak emiatt a társkereső appok felé?


2017. szept. 14. 00:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Direkt screenshotolom, hogy visszanézhető legyen a jelenség. Pontosan ezért, hogy ne merüljön fel a tudatalatti torzítás lehetősége.
2017. szept. 14. 12:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Jól nyomod, ha direkt figyelsz erre (amúgy tudatos, nem tudatalatti torzítás, de ugyanarról beszélünk, mindegy).


Amúgy simán lehet, hogy a badoo használ valami algoritmust, ami alapján kiválogatja a legrelevánsabb paramétereket és igyekszik olyanokat dobni utána is. Nem tudom, hogy működik, én nem használom, de majd rákeresek, hátha találok valamit.


Azt őszintén kétlem, hogy a 3-as lehetőség jelentős faktor. Meg az 1-es sem, nekem legalábbis az a benyomásom, hogy általában eléggé pontosan tudják ezt az emberek.

2017. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért gondoljátok, hogy csak kamu üzenetek vannak. Nekem már több randim, sőt egy kapcsolatom is volt badoorol. (mondjuk én lány vagyok, bár nem tudom, hogy ez itt most mennyire fontos)
2017. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem csak kamu emberek vannak ott. Tesóm onnan nősült, én onnan készülök összeköltözni a párommal. De az xy csevegne veled az csak generált rendszerüzenet. Én mondjuk egyszer írtam is így valakinek. Kiírta a rendszer, hogy van egy azonos érdeklődési körünk, írjak neki. Mondjuk nem volt vele túl nagy sikerem, de jót nevettünk a férfival a dolgon.
2017. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Felléptem, pár húzásból: 155, 158, 152.

Ez minimum furcsa, a való életben alig látok ilyen lányt.

2017. szept. 16. 22:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem a twoo a kedvencem. Hiába törlöm a profilom, még a mai napig jönnek az emailek, hogy xy írt. Habár az durvább oldal mert nem csak csevegni akarnak, hanem konkrétan más nevében rádír az oldal :DDD
2017. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!