Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális jelenség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális jelenség az hogy nagyon csúnyának mondott férfinak nincs sikere az internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Valóban rendkívül előnytelen külsejű csúnya férfinak tartanak már mindennel próbálkoztam profi fotóssal csináltattam jól beállított fotókat

Normális kezdő levelet Írtam értelmes jó bemutatkozó szöveget de semmi társkeresőkön Tinderen sehol nincs sikerem nem írnak vissza a nő szinte semmi élőben próbálkoztam sok sok éven keresztül de úgy se volt sikerem így teljesen kiábrándultam az az élőbeni ismerkedés során ezért jöttem internetre de itt sem.

Igen nincsenek nagy igényeim duci kasszás Erzsi típusú nőkre is írtam de náluk sincs sikerem.


2017. szept. 3. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon előnytelen külsejű ember (akár férfi, akár nő az illető) csaknem esélytelen a társkereső piacon. Sőt, férfiaknak még közepes külsővel sem túl jók az esélyeik.
2017. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát még egy ekkora balekot :D
2017. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. És mit tudok csinálni? Mit csináljak?
2017. szept. 3. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
"Normális kezdő levelet Írtam értelmes jó bemutatkozó szöveget de semmi" - el tudom képzelni azt a szöveget, sehol egy vessző, mondattagolás...
2017. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.hu
2017. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya ferfinek vagy nőnek semmi, de semmi esélye nincsen. Ahhoz minimum egy atlagos kinezettel kell rendelkezni, mert az első szűrő itt a külső. Ha az taszító, el sem olvassák, hogy mit írsz. Élőben sem egyszerű, ha nagyon csúnya valaki, de ott azért már számít valamit a stílus is... talán ott van valamennyi eselyed.
2017. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél milliárdos
2017. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TTP80 ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom. Nem akarom még jobban elvenni a kedvedet, de semmi értelme interneten. Keress olyan közösséget, társaságot, ahol hozzád hasonló érdeklődésűek vannak. Vagy gyülekezetet, egyházi közösséget, ott még számítanak az emberi értékek.
2017. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alakíts a külsődön, kb. bárkiből ki lehet hozni egy legalább átlagos szintet, ha nincs valamilyen súlyos rendellenessége. Dobj fel ide egy fotót magadról (kitakart szemekkel) és megmondjuk, tényleg olyan ronda vagy-e. :D (gyanítom amúgy, hogy nem, csak sokkal könnyebb erre fogni a vonzó személyiség és a tapasztalat hiányát).


Ha ez nem vezet eredményre, akkor marad az élőben ismerkedés, olyan közösségben, ahol van időd megmutatni a személyiségedet, esetleg csoporton belül magas státuszt kiépíteni (pl. elmész táncolni és a csoportban te vagy az egyik legjobb táncos, versenyekre jársz stb. - kétlem, hogy ezután ne találnál legalább egy nőt, aki vonzódik hozzád).

2017. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy társkereső oldalon csak a külső dominál, ha jól nézel ki írhatsz bárkinek, ha nem, akkor esélytelen vagy. Élőben ismerkedj, sok nőt le lehet venni a lábáról jó dumával. Társkereső oldalon nekem sem, élőben meg vannak sikerek szép számmal a társkereső oldalhoz képest. Ne maradj fent társkereső oldalon, mert csak az önbizalmadat fogja lerombolni!
2017. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!