Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálam esélytelen hogy valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam esélytelen hogy valaha is lesz valakim?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nem sikerült megtalálnom az igazit. Tudom pedig 26 évesen már meg kellett volna és kifutottam az időből. Ráadásul még szexuális kapcsolatom sem volt senkivel. Mindig olyan fiúkkal találkoztam, akik még az alapvető tiszteletet sem adták meg pl. randikról mindig késtek, de nem egy pár percet, mert annyit meg se említettem volna, hanem olyan 20 perceket is akár. Fogalmam sincs mit tehetnék. Legutóbbi próbálkozásaimmal is felsültem, ami a párkeresést illeti. Úgy érzem ez számomra olyan, mint egy nagy lottó nyeremény, tehát esélytelen. Mielőtt a bunkók a külsőt megemlítenék, én is nézek ki úgy mint más, átlagosan nézek ki. De nálam csúnyább nőknek is akadt már valakijük. Sokszor gondolok emiatt a halálra, félek hogy örökre vénkisasszony maradok.
2017. jún. 25. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt majd kapsz privátot bőven.
2017. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerlek. Mindenesetre fura, hogy 26 év alatt senkivel nem jött össze eddig.
2017. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt ezen az oldalon senkivel sem szeretnék levelezni társkeresés céljából. Erre használom a társkeresőket.
2017. jún. 25. 21:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen pár hetes "kapcsolatok" összejöttek, de attól hosszabb sajnos nem.
2017. jún. 25. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogadd együttérzésemet. Szegényke. 😞 Ez tényleg érdekes. Már-már hihetetlen.
2017. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha velem megismerkednél, többé nem akarnál senki mással összejönni. De sajnos nem keresek társat, így marad számodra a keresgélés.
2017. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. És? imádom ezt az életet. Ha szexelni kell arra van pasi de nem kell elköteleznem magam és a szerelmi hülyeségekben sem kell részt vennem, se szenvednem.
2017. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!