Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi csak szexet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexet akar a nőktől annak nincs rendben a lelki világa?

Figyelt kérdés
Egy csomó cikkben, videóban olvastam/ hallottam, hogy ha egy pasi kefél mindenkivel orrba szájba, annak nincs összhang a lelkében, mert önbizalom hiányos, nincsen meg a "dolga" a világban és elveszettnek érzi magát. Ebben van igazság? Ha igen ezen a dolgon egy nő hogy tud változtatni?
2017. szept. 15. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Vagy csupán úgy érzi jól magát és nincs szüksége arra, hogy valaki egész nap a nyakában lihegjen. A szexuális igényeit kielégíti, többre pedig nincs szüksége.
2017. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1. Tényleg idáig jutottunk?? Ez baromi szomorú... :(
2017. szept. 15. 23:46
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ezen csakis az adott személy tud változtatni, semmilyen külsős erőszak nem segít. De amíg megkapja a hőnáhított boldogsághormonokat, szexet, addig minek változtatna? :)
2017. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3. Jogos! De egyszer úgyis eljut arra a pontra, amikor már ez sem okoz örömet és úgymond kiég.
2017. szept. 15. 23:51
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Régebben is főleg a szülők nyomására nősültek meg a férfiak és mert gyereket úgy vállaltak inkább, ez volt az elvárás. Ám ösztönszerűen a legtöbb férfi szexuális célzattal közeledik egy nőhöz és valójában mást nem is nagyon akarnak már.

Olvasgasd egy picit az oldalt és nézd meg a válaszokat. A nők már kikérik maguknak, hogy háziasak legyenek, azt mondják csinálja a férfi. Takarítson a férfi, főzzön a férfi, csináljon mindent a férfi. Ezek után, szerinted, a szexen kívül miért akarjon egy férfi komoly kapcsolatba lépni egy nővel?

Egyik variáció a családalapítás marad, hiszen ahhoz tényleg komoly kapcsolat kell, a másik pedig, hogy szeresse őket valaki, de legalább ugyanannyit zsörtölődjön és hisztizzen mellette. Szóval jelen pillanatban, ha nem épp családalapításról van szó akkor egy kapós férfi akihez vonzódnak a nők nem nagyon fog többet akarni tőlük.

2017. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

"egy pasi kefél mindenkivel orrba szájba"


Azt nem himprostinak hivjak?

2017. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6.! Férfi r**anc, mert funból kefél, nem pénzért. :D
2017. szept. 16. 00:01
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
#5: soha senki sehol nem irta, hogy a ferfinek egyedul kell vezetni a haztartast, hanem azt, hogy kozosen. Es ez alap.
2017. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel nem is lenne alapvetően baj, de az oldalon többnyire nem ezt tapasztalom a lányok válaszaiból.

Most vegyünk egy agglegényt aki tetszik a nőknek, sok nő mozdul rá és egyedül lakik. Már így is egyedül gondoskodik magáról szóval nem teljesen életképtelen, élvezi a változatosságot és, ha a családalapítás mellett tudsz bármilyen másik érvet sorakoztatni arra kifolyólag, hogy miért kellene komoly kapcsolatban gondolkodnia (amiből kihagyjuk a szerelmet mint közhelyt) akkor hallgatom. Összességében mit nyer vele a folyamatos "ingyen" szexen kívül ami ugyanúgy megvan akkor is neki, ha nincs komoly kapcsolatban?

2017. szept. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Férfi vagyok, ismerek is jópár férfit, és elmondhatom mindenki másért és másért csinálja. Van aki a vadászösztön miatt, van aki csak simán élvezi ha minden hétvégén friss nőt vihet az ágyba, van aki a kapcsolatában kevés szexet kap, olyan is van aki érzelmet kap keveset, és ezt pótolja másnál szóval nem feltétlen csak a szex miatt megy félre. Olyan is van aki szintén kapcsolatban van, mellette keresgél mert nem tökéletes a kapcsolta de ugye jobb mint a semmi. Szintén a másik hasonló helyzetben van feleség mellett, sőtt tovább megyek gyerekei is vannak, szintén keresgél(állítása szerint), de látom még magának se vallja be hogy nem fog jobbat találni a feleségénél....

Szóval ezer oka van ha valaki csak szexet akar, illetve sok nőt megfektet.

Amit írsz hogy nincs rendben valami a lelki világában az inkább nőkre jellemző, nem egy ilyet láttam sajnos. Férfiaknál ez inkább ösztön...

Ha valaki önbizalom hiányos az általában nem is kezdeményez, tudom mert én is az vagyok valamilyen szinten.

Én nem vagyok ilyen kufircolós, komoly kapcsolatot részesítem előnyben, még mielőtt megszól valaki.

2017. szept. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!