Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megszeppent, megijedt, hogy nem ír?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel beszélgetek egy ideje és már korábban is ismertük egymást. Múltkor felvetettem, lenne-e kedve találkozni (de elsődlegesen nem randi céljából), de sajnos azóta nem válaszolt. Tudom, hogy elfoglalt, viszont már elég sok idő(hetek) eltelt. Gondoltam, megkérdezem tőle, de nem szeretném, hogy úgy tűnjön, türelmetlen vagyok, vagy sürgrtem.

Szerintetek megijedt, hogy felhoztam a dolgot, vagy azt gondolja, biztosan csak randi miatt és nem akar nagyon elutasító lenni (csak passzívan)?


Tudom, meg kellene kérdeznem, és ti erre nem tudtok válaszolni, csak tudni szeretném, volt-e ilyen tapasztalatotok.

Mindketten 20 felett vagyunk.


Előre is köszönöm! :)



2017. szept. 16. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar randizni veled.
2017. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán lesz...ja a fejedet.Emészd meg!
2017. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a választ.

Va rá sansz, de igazából nyugodtan megírhatná, és nem randiként vetettem fel a dolgot.

2017. szept. 16. 20:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően nem akar veled találkozni, csak nincs annyi gerince, hogy ezt megírja.
2017. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Nem akar veled randizni. Sok lány nem erőlteti meg magát, inkább vissza sem ír és kész. Pont én is pár hete jártam így. Úgy láttam szimpatizálunk, megbeszéltük, hogy majd randizunk és még csak nem is válaszolt, amikor felvetettem neki. Mondjuk azt is elfelejtettem, hogy nem véletlen lehet, hogy nincs barátja, és talán nem is volt még huszonéves létére.


Azt megértem, ha random lányra ráírok ismeretlenül és nem válaszol, de az hogy személyesen is találkoztunk már és úgy sem, az már kicsit gázt szerintem. Az ilyen nem is érdemelné meg, hogy rágódjon az ember rajta.

2017. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a továbbiakat is!

Tényleg ez a frusztráló, hogy te érzed magad rosszul egy ilyen után. Pedig anno nem én kezdeményeztem, így végképp nem értem, miért nem lehet lezárni. Már rendesen.


Na mindegy, nem az első, s biztosan nem is az utolsó.

2017. szept. 16. 21:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos így van. Ha az ember lép valamit, sajnos megvan az esély, hogy koppan. Főleg pasiknál. Majd az százötvenhatodiknál talán megszokjuk. Logikát pedig ne keress benne. :D
2017. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze, ez mindig benne van. De nyilván nem erőlködöm, meg ezt két embernek kell akarnia.
2017. szept. 16. 21:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt a szombat este, menni kell bulizni. Mindjárt indulok én is. Küldetés legalább 20 elutasítás. :D
2017. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy beszélgető partner kellett neki. Annyira nem érdekled, hogy találkozzon is veled. Sőt, annyira sem, hogy ezt megírja neked.

Ha én találkozni szeretnék valakivek, de nem érek rá, akkor azt írom. És nem hetek mulva írom.

Felejtsd el a csajt.

2017. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!