Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallottam a munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam a munkatársamnak. Ő megijedt. Hogy hozhatom ezt rendbe? (lent)

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok.

Féléve kezdtem új munkahelyen.

Egy kolegám nagyon közel került lelkileg. Ő egy 44 éves családapa.


Minden napomat kitöltötte. Munkán kívül is kereste a társaságomat. Oda volt értem. Folyton keresett.


Pár hete megölelt. majd egyre többször. Véletlen adott kis szájra puszit.


Ezek után elmondtam neki, h beleszerettem. De egyben tisztelem is, és nem akarok átlépni a határokat.


Erre azt mondta h ő nem szeret. Nem is vagyok az esete. megölelt, megcsókolt. És azóta felszívódott. Mintha leprás lennék.


Mitől ijedt be? hisz eddig mindent megtett h keresse a társaságomat.


Mit lehet ilyenkor tenni? Szeretném ha nem romlana meg ilyen butaságon a jó kapcsolat.



2017. febr. 25. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő csak élvezte, hogy csipkelődhet veled, flörtölhet veled, most meg fél, hogy beárulnád az asszonynál.
2017. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ő egy 44 éves családapa"


A válasz itt van minden kérdésedre. Mondjuk ha elfogadsz egy jó tanácsot: ne csábítgass családapákat. Nem szép dolog. Tapasztalatból mondom.

2017. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát igen. Bár én nem vagyok egy megnyerő szépségű nő.


Ez csak egy szoros barátság volt. Tovább vitte a szájra puszival.

Amikor mondtam neki h szeretem, de nem kellene átlépni a határokat, megváltozott.


Csak a régi beszélgetőtársamat szeretném visszakapni. Eddig sem másztam rá, és nem is terveztem.

2017. febr. 25. 22:50
 4/17 anonim ***** válasza:

#3


Azt, már nem fogod visszakapni, törődj bele.


Keress új barátot!

2017. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A flörtöt élvezte veled, amíg tudta, hogy semmi sem lesz köztetek. Amint borult a biztonság, már nem tetszik neki a helyzet, hisz nem akarta a feleségét megcsalni.
2017. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Sosem fog a régi rendszer visszaállni. Mert pontosan tudja, hogy ha megint ugyanúgy állnátok egymáshoz, te szenvednél tőle a legjobban. Ő nem akar tőled semmit.


Olyan parázzsal nem játszik az ember ami lángra kaphat, mert kiszámíthatatlan és veszélyes. És ő ezt jól tudja.

Sajnos ez már elromlott így is úgy is. Lépj tovább.

2017. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az fáj, h ha nem kezd el ölelgetni nincs ez az egész.

Már tudta, h szeretem, azt megbeszéltük.Nem zavarta eddig.

Semmivel sem mutattam ki, pont az ilyen helyzet elkerülése miatt.


Bánt az egész.


Köszönöm a válaszokat

2017. febr. 25. 23:11
 8/17 anonim ***** válasza:

"Már tudta, h szeretem, azt megbeszéltük.Nem zavarta eddig."


Akkor ezek szerint nem az változtatta meg a dolgot, hogy szerelmet vallottál neki? Mert a szövegből úgy jött le. Akkor mióta lett veled távolságtartó?

2017. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez már alapjában véve is ellentmondásos cselekedet: "azt mondta h ő nem szeret. Nem is vagyok az esete. megölelt, megcsókolt".


Gondolom, hogy bejössz neki, élvezte a flörtöket is, csak te közölted, hogy többet érzel, plusz hogy te nem akarod átlépni a határokat, így vagy rájött, hogy nem lesz jó dolog folytatni, nehogy komolyabbra forduljon, vagy mivel te kerek-perec megmondtad, hogy nem léped át a határokat, már nem is akar semmit, mert gondolja, hogy veled akkor nem kezdhet, fölösleges, stb...

2017. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
lett neki új
2017. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!