Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megijedt vagy nem szeret eléggé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt vagy nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés
A párom 45 én 38 éves vagyok, három vagyunk együtt, el is jegyzett! Sajnos még nem élünk együtt csak heti három napot szoktunk együtt tölteni. Idáig egyfolytában arról panaszkodott, hogy milyen rossz, hogy nem élünk együtt mert mindig hiányzunk neki és ezt ő igy már nem bírja tovább, meg hogy mennyire ki van bukva ez miatt! Most hogy találtunk egy lakást, amit ki is béreltünk megírtuk a szerződést is meg minden, hirtelen meggondolta magát. Igaz hogy egy kicsit fel kell újitani amit a bérleti díjból le is lehet vonni, de ő azzal takarozik hogy túl drága lenne megcsinálni és hogy az egy putri. De szerintem ez csak kifogás. Szerintetek mi lehet a baja? Vagy csak szórakozott idáig, vagy egyszerűen csak megijedt? Nem értem ezt az egészet.

2017. ápr. 7. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat, berlemenyt meg igy se ujitanek fel. Ebben igaza van. Minek? Ha annyi penzetek van, hogy felujitanatok, az mar eleg egy oneronek vagy onero kezdetnek.
2017. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az egyik szobába kéne kijavitani a mennyezetett és kifesteni.
2017. ápr. 7. 16:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és később meg is lehetne vásárolni!Én csak azt nem értem,hogy akkor miért nem ott mondta,és akkor minek fízettük egy havi bérleti díjjat ki,és minek írtuk meg a szerződést?Ennek igy nincs semmi értelme...
2017. ápr. 7. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele ezt őszintén. Ha szeret és még el is jegyzett, tuti őszintén elmondja mi van a háttérben.
2017. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagytad ki a döntésből? Neki nem tetszett a lakás, de te mégis kibérelted. Nem valami jó kezdés egy együttéléshez.

Lehet, hogy attól ijedt meg, hogy ezután te dirigálsz majd, és nem veszed figyelembe a véleményét.

2017. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki a döntésből,ő is ott volt végig és mikor megnéztük utánna kétszer is megkérdeztem tőle,hogy szerinte mi legyen?!Akkor ott azt mondta vegyük ki.....
2017. ápr. 7. 18:17
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló,köszönöm!Mindenképp megprobálok vele beszélni erről!Természetesen mindenkinek köszönöm a válaszát!
2017. ápr. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!