Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy férfi komolyan ismerkedne vagy csak szexet akar esetleg nem menne tovább egy kis flörtnél?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, egy irodaházban dolgozunk, de nem egy cégnél.

Azt vettem először észre,!hogy nagyon sokat néz, mosolyog rám. Mostanában nèha váltunk pár szót, szokott bókolni stb. Flörtölünk..

Nem tudom viszont, hányadán állok vele. Nekem tetszik ő, de nem tudom, hogy vajon neki ez csak egy kis játék, amivel feldobja az unalmas munkahelyi óráit vagy többet akarna? Ha többet, akkor csak egy/több forró éjszakát vagy akár komolyabb is szóba jöhet?

Tapasztalatlan vagyok ilyen téren, mert összesen 2 hosszabb kapcsolatom volt, az is olyan fiúkkal, akiket régről ismertem és barátságból lett szerelem...

22/L


2017. szept. 17. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
passz... de ha csak szex, akkor mi van? Legalább addig is jól érezted magad!
2017. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem volt még ,,csak szex" kapcsolatom és mivel könnyen alakul ki bennem kötődés , nem is biztos, hogy nekem való.

Meg mindenképp szeretnék tisztán látni, jó lenne tudni mire számíthatok. De az ismerkedés ezen pontján nem hiszem, hogy szerencsés lenne neki sürgetni egy ilyen kérdést.

2017. szept. 17. 11:19
 3/7 A kérdező kommentje:
*neki szegezni
2017. szept. 17. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sehonnan se lehet tudni. Talán ha találkozol vele pár alkalommal semleges helyen(úgy hogy azért 2-3 hét teljen el) és utána se lép le még így is talán nem fog felszívódni az első szex után.
2017. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet 😊
2017. szept. 17. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valakit érdekelsz,akkor randira fog hívni.Onnantól pedig nem kell rögtön szexelni,várhattok vele egy darabig,hetekig,egy hónapig,ahogy a helyzet adja.Meg kell egymást ismerni.Ha kitartó,az pozitív jel.Viszont az első szex lesz igazából a vízválasztó.Ha azután is akar téged,mint barátnőt,akkor úgy is fog kezelni.Ha nem,azt észreveszed.
2017. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2017. szept. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!