Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktől kérdezném: Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezném: Hogyan szerezzem meg azt a nőt, akibe szerelmes vagyok, és ő 25 én 44 éves?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ő 25 éves én pedig 44. Nem ismer még engem, és külsőre sokkal jobb csaj mint amilyen pasi én vagyok.

Nagyon szeretem őt, akármit megadnék hogy a párom legyen.

Akár 10-20 éveket is várnék.


Más nővel is összejöhetnék, de egyszerűen az csak egy béna menekülő útvonal lenne.

Sajnos a kiszemeltem elég népszerű lány, válogathat is. Nagyon nehéz, nem tudom mit tegyek, életemet adnám oda egy csókjáért.


2017. szept. 17. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

20 évet is várnál? Addigra hatvan közepe lennél..

Mi az akadálya, hogy megismerjen?

2017. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem a korkülönbség az akadálya. Meg közös érdeklődési kör teljes hiánya. Bár igazából van egy közös dolog, egy sportág, amit űz és én meg azt a sportágat nézem.
2017. szept. 17. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha 44 évesen az álló farokra azt mondod, hogy szerelem, szeretet, akkor nekem 50 évesen se kellenél. Maximum vágy... vagy egy újabb troll kérdés.
2017. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Kicsit nekem is fura ez a hősszerelmes hozzáállásod.

Írod, hogy ő sportol,te pedig azt szoktad nézni. Tulajdonképp a rajongója vagy, és azt hiszed szerelmes is, holott fogalmad sincs milyen a személyisége, neki meg fogalma sincs arról, hogy létezel.

2017. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki,apakomplexusos-e.Ha az,nyert ügyed van,ha nem,hát megszívtad.
2017. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom...olyan nőbe vagy szerelmes aki nem ismer téged? Ezek szerint soha semmi közöd nem volt hozzá? Már meg ne haragudj, de te nem vagy normális ha 44 évesen azt mondod hogy szerelmes vagy mikor a nő még a létezésedről sem tud. Egy ilyen max egy 14 éves szájából elfogadható még. Nem (csak)a korod miatt nem fogod megkapni őt, hanem azért mert ha a lánynak van némi esze azonnal levágja hogy valami nem stimm veled.
2017. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Más nővel is összejöhetnék, de egyszerűen az csak egy béna menekülő útvonal lenne."


Amit most csinálsz, az a béna menekülő útvonal, ahelyett, hogy olyanokkal kezdenél, akik a közeledben vannak, elérhetőek, korban is hozzádillőek. Valamiért félsz kapcsolatot létesíteni velük, és ez az álca..hogy neked kiszemelted van.

2017. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sehogy. Apja lehetlen, de agyilag a gyereke. Ilyent kiirnj kozel 50 evesen.

Szerinted 10-20 ev mulva kellene neki egy majdnem nyugdijas tata?

2017. szept. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem te vagy 20 és a nő 44.....
2017. szept. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
19 év elég jelentős korkülömbség. Ha a lányomat próbálnád pedózgatni legallyalnálak. Mégis mi a jövőképed? Mikor kezdene kiteljesedni az a nő, 20 év múlva, a te ágytáladdal játsszon?
2017. szept. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!