Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan problémám lenne egyrészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Német Mihály kérdése:

Olyan problémám lenne egyrészt beszédhibás vagyok születésem óta meg nagyon vissza húzódó meg nagyon csöndes vagyok . Egy lányba szerelmes vagyok és nem tudom hogy szólítsam meg de félek tőle . Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Összeszeded minden bátorságod. Ennyi. Mást nem :/
2017. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt még olvasni is rossz volt. Ha így összegörnyedten, szinte bocsánatot kérve azért, hogy létezel közelítesz meg egy lányt, sajnálatot fogsz kiváltani belőle, nem vonzalmat. Igenis vedd magadban észre az értékeket, ne így állj saját magadhoz is, mert akkor más is így fog.
2017. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, akkor most sorold fel a pozitív tulajdonságaidat!
2017. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs így.
2017. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pozitív tulajdonságaim : kedves megértő fiú vagyok túlságosan is kedves
2017. szept. 12. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.

Engem régebben nagyon sokat bántottak a hangom miatt, és kb. úgy voltam, mint te. Most már boldog párkapcsolatban élek, és akármikor prezentálok az egyetemen. :3 Érdekes módon itt senkinek sincs baja a 'tájszólásommal.' Sőt, jelest is kapok, megdicsérnek.

Sz*rd le, aki emiatt bánt, az hülye. Sajnos a beszédhangját nem maga választja az ember.


21/L

2017. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!