Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hivják azt mikor valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivják azt mikor valaki a korabeliekkel nem tud jól kommunikalni?

Figyelt kérdés
40-es pasi vagyok es csak a fiatalabbakkal jövök ki jól!
2017. szept. 18. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes, eretlen es tarsai.
2017. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Balfsz :D
2017. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb férfi fiatal nőkkel szeret kommunikálni, ez teljesen normális.
2017. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy a fiatalabbakkal?Hány éves ez a korosztály?


Szerintem nem az a gond,hogy nem jössz ki a korban Hozzád illő nőkkel, inkább az,hogy a fiatalabbak társaságát keresed, és szeretnéd azt hinni,hogy csak Velük érted meg magad mert fiatalosan gondolkodsz.


Egy kellően intelligens ember megérti magát minden korosztállyal, az már más kérdés,hogy melyikhez vonzódik.

2017. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki szinte csak -10 évesekkel jön ki jól.

őt régebb óta ismerem és szerintem azért van, mert fiatal korában ő volt a bohóc, akit mindenki piszkált és nevetett rajta.

Ma pedig nagyon "menőnek" képzeli magát, amit el is tud hitetni a fiatalokkal, ők felnéznek rá, okosabb, ügyesebb, sikeresebb, de amikor saját korosztály, vagy ismerőssel találkozik, azok megint beszólnak neki ugratás képen (mert a haverok szokták ugratni egymást) és teljesen besértődik és nem érti, hogy miért nem tisztelik...

Azért mert lúzer.

2017. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énmeg pont ugy vagyok h a te korosztályoddal értem meg magam igazán. 25F
2017. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, aki meg az idősebbekkel jön ki jól, az is hasonlóan kellemetlen...
2017. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vagyok ahogy a 7-es írja, 40-esként az idősebbeekkel jövök ki jobban, fiatalabbakkal nagyon ritkán tudok bármiről is beszélni.
2017. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!