Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz lenne, hogy 27-30 évesen az ember lányának már le kell kötnie magát, még ha ez azzal is jár, hogy csak úgy megelégszik valakivel, mert különben egyedül marad, lemondhat a családról. Stb?

Figyelt kérdés

27-30 évesen már ne várjon az ember nagy lángolások, gyerekes dolog a nagy érzelmet várni és reálisan kell szemlélni a világot és építeni az életet ilyen téren?


Nincs semmi story, csak kíváncsi vagyok mások, hogy vélekednek erről a korosztályról.


2017. szept. 18. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kell.
2017. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat en 26 vagyok, de nem erzem ugy, hogyha netan egyedulallova valnek, akkor mar csak es kizarolag racionalis alapon kellene uj part keresnem es osszeallnom a legelso komoly ferfival, aki hajlando velem osszejonni. Mas kerdes, hogy alapbol nem vagyom mar hatalmas szerelmekre es dramara, arra meg plane nem, hogy olyan emberekkel randizzak, akikkel nem lehet tervezni, csak nagy erzelmek vannak de mas nincs :D Szerintem akarmilyen eletkorban alap, hogy legyenek erzesek is, de komolyan veheto ember legyen a masik kozben, ne csak egy nincstelen don juan.
2017. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok és 60 évesen sem fogok leállni valakivel, csak hogy ne legyek egyedül.
2017. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

És még kérdezik, hogy miért van ennyi rossz házasság... :)

Nem kell lekötnie magát senkinek, ez inkább valami külső nyomás és belső félelem, hogy "hirtelen" öregek lesznek, és lemaradnak valamiről.

Viszont az is értelmetlen, hogy valaki a "nagy ő" eljövetelére vár, mert olyan nincs. Amiről úgy néz ki, hogy érdemes esélyt adni neki, abba bele kell vágni. Aztán kiderül, hogy megérte-e. :)

2017. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy él ahogy akar, ha kötődni akar csinálja azt ha meg nem akkor ne.


De csak muszájból értelmetlen váltani.

2017. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Inkább leszek egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, csak azért, hogy elmondhassam ''van valakim''.

Érzelmek és vonzalom nélkül nem tudnék kapcsolatban lenni.

32n

2017. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság fiatal vagy még..nagynéném 60 évesen találta meg az igaz szerelmét, úgy lángolt mint egy tini..tudom nem ez az életcél..neki is volt 2 férje akik közül az egyik bántalmazta(pszichiátriai eset volt).
2017. szept. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És míért akkora baj ha egyedül maradsz? Miért olyan fontos a család? A lelked kiteszed nekik, aztán a férjed másokra csorgatja a nyálát,megcsal és téged okol érte, a gyerekeidtől egy jó szót nem kapsz, pedig rájuk teszed fel az életed,tönkre mész azért, hogy mások háziszolgája légy.Egyedül meg nem parancsol neked semmi, nem kell senkihez alakalmazkodni, nem kell semmiről lemomdani, minden csakis rólad szól.Nem jobb ez?


Amúgy hülyeség amit írsz, csak az itteni, béka segge alatt lévő intelligencia, és sötét, primitív gondolkodás terméke, hogy egy 27 éves nő öreg...Te összeakarsz állni egy olyan ronda "jószívű" pasassal, aki odamegy hozzád, hogy "figyelj, te már öreg és csúnya vagy, ásd el magad, igaz, hogy a lábad nyomába sem érek, sem érzelmielg, sem intellektuálisan nem érek fel hozzád, ráadásul alkoholista is vagyok, és ha részegen hazamegyek miután elittam a fizetéED még meg is foglak szorongatni téged is meg a gyereket is, de azért te érezd magad megtisztelve, hogy összejövök veled?"...Hát, oké...

2017. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!