Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráljak társkeresőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráljak társkeresőre? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, egyetemre járok, és még nem volt párkapcsolatom.

Két sráccal voltam közelebbi viszonyban, de hamar kiderült, hogy nekik csak 1-1 alkalomra kellettem volna, így végül nem lett ezekből semmi.

Nem a férjemet keresem, de szeretnék egy 'normális', hosszabb távú kapcsolatot, ahol számíthatok én is a partneremre, és persze ő is rám.

Egyetemen erre semmi esély nem látok, lerészegedő hallgatótársak vesznek körül, akik másnap az emlékezés halovány jeleit sem mutatják. Félreértés ne essék, nincs bajom az alkohollal, sőt szeretem én, de van egy határ, amit nem alulról szeretnék súrolni (mondjuk a tablettás bor vagy a bolti pálinka nálam nem jöhet szóba).

Kétségbeesésemben már olyanokon gondolkozok, hogy örökre egyedül maradok, de nyilván ezt nem szeretném.

Egyedüli, használható megoldásként az online felület jutott eszembe. És nem a Ti*der, az nem nekem való.

Szerintetek regisztráljak 21 éves létemre egy online társkeresőre?



2017. szept. 18. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Az biztos, hogy annyi fényképed lesz péniszről, hogy kártyázhatsz majd velük a barátnőiddel. Sok durva levelet is fogsz kapni. Azért nem egészen reménytelen a dolog.
2017. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Privátban ìrok jó oldalakat!
2017. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Az online felületet sem nevezném használhatónak. Félelmetes mennyi az idióta. Még itt is fogsz kapni privátokat.


Mindezektől függetlenül megpróbálhatod. A lányoknak "egyszerűbb" a dolga picivel.


24/F

2017. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
tinder pedig nem rossz ötlet.
2017. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

A társkeresőn lévő pasik 90%-a szexpartnert keres csak szólók.


28 F

2017. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az egyetem nem feltétlenül egyenlő az intelligenciával, így itt mint bárhol máshol, nehéz értelemre találni. Napjainkban irtó nehéz a pár keresés valamiért... Egész életemben a "normális" jövendőbelim kerestem, de sosem találkoztam vele. Érdekes az is, hogy ezen az oldalon sokszor a nők és férfiak ugyan azt panaszolják el... Ezek szerint itt mindenki normális és rendes? :)


Online társkeresőn szerintem inkább csak sérülsz mint épülsz, nem ajánlom. A valóság lenne a legjobb és már az elején kiírni a homlokodra, hogy hosszútáv.


A 90%-os szexpartner kereséssel nem értek egyet, az én baráti körömben egy pasi sincs aki ilyen céllal keresett volna nőt valaha is, ahogyan én sem.

2017. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Az egyetem nem feltétlenül egyenlő az intelligenciával,"


"Igazad van" Bizonyára ezért létezik külön a diplomások társkeresője.

Egyébként meg csak összehasonlítás alapként. A néhai apám munkásosztálybeli volt az anyám 2 diplomás ember.


Nekem is van 1 diplomám csak mentalitásbeli különbségként. Diplomástól én soha nem hallatom az hogy

A Világ ura leszek Én minden tudok, Én vagyok a nők bálványa... De az apámtól és azoktól akiknek csak alap iskolájuk van. Sose hallatom mást.


Ennyit az intelligenciáról.

2017. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Regisztrálj! A sok idióta között van egy-két normális ember, őket kellene megtalálnod. Gyorsabban fog menni a neten, mint várni a semmire. Nőből vagy, bármit csinálsz, jönni fognak az üzentek, gyorsan lehet kapcsolatod. Férfiként ez jóval nehezebb, számomra pedig lehetetlen. Nem akarnám a saját problémám felhozni, de muszáj, mert ez az igazság. Próbáltam több társkeresőt, sikertelenül. Egy nő ismerősöm ajánlotta a Tindert, nem kedvelt senki eddig. Hiába nyomok a lányok nagy részére tetszik gombot, az ismerősöm pont fordítva csinálja, szinte az összes férfit elutasítja. Általánosítás, de ebből kiindulva igen nehéz dolgom van, ha kérdés nélkül élből elutasítnak. 27/F
2017. szept. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nőként neked kb teljesen mindegy hova regisztrálsz, mert felraksz egy szimpla mosolygós képet és már válogathatsz. A többség paraszt lesz, de lesznek normálisak is. A normálisakat mégha nem is tetszik, légyszi normálisan utasítsd el. adok 1 hónapot és lesz barátod.


pasiként 10 év alatt mindent kipróbáltam, egy katasztrófa ha nem csak d...gni akarsz, vagy szórakoztatni a csajt mert az unatkozik. töröltem magam mindenhonnan.

27f

2017. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Regisztrálj. Ugyanannyi esélyed van szerelmet találni, mint gyökereket, akiket a való életben is simán megismerhetsz. Mivel az, hogy valaki elsőre megtalálja élete szerelmét akivel összeköti az életét, és együtt öregszenek meg, nagyon nagyon ritka. Eltart egy ideig a legtöbb esetben, mire olyan társat találsz akivel tényleg minden klappol. A lehetőség neten is adott. Rajtad múlik élsz vele, vagy nem.


Mi a férjemmel netes társkeresőn ismerkedtünk meg. Én 24 éves voltam, a férjem alig 21. Mindketten normális kapcsolatot kerestünk, nem 1 éjszakás dugópajtit. Nem mindenki szexért jár társkeresőre. Egyébként több barátunk, ismerősünk így talált párra, házasságok, gyerekek lettek ezekből a kapcsolatokból. Semmivel sem kevesebb az aki így ismerkedik, mintha mész az utcán és leszólít valaki, vagy beülsz egy bárba/kávézóba és ott ismersz meg valakit, netán elmész vonaglani valamelyik diszkóba és ott csorgatja rád valaki a nyálát. (általánosságban írtam példákat, nem konkrétan rád nézve):)

2017. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!