Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkozzak még vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még vagy inkább regisztráljak társkeresőre?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és sehogy sem tudom megtalálni páromat. :( Egyetemista vagyok, ott próbálkozom. De velük nem sikerül, mindig csak kifogásokat keresnek, hogy dolga van, tanulni kell. Megértem, de állandóan?? És a legtöbbnek nincs is barátja.

Társkereső azért lenne előnyös, mert oda olyan csajok regisztrálnak, akiknek éppen szükségük van egy párra.

Szóval, próbálkozzak még, vagy menjek társkeresőre?



2015. nov. 17. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lányként a társkeresőről szinte csak rossz tapasztalatom van, fura férfiak vannak fent,de talán te lennél egy kivétel. A lányok persze ott is válogatnak, fontos az első benyomás, a képeid és a szöveg amit magadról írsz. Ha azt választod add önmagad.
2015. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy a kifogás az egyenlő azzal, hogy nem tetszel nekik?! csak szólók! próbálkozni lehet társkeresőn is, elvégre is mit veszíthetnél?
2015. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

"szükségük van egy párra"

Ne szükségből legyen párkapcsolatban két ember...

2015. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MolotovPunk ***** válasza:

/Társkereső azért lenne előnyös, mert oda olyan csajok regisztrálnak, akiknek éppen szükségük van egy párra. /


Ugye ezt te sem gondolod komolyan...?

Nekem volt már sikerélményem,sőt kapcsolatom is jött össze társkeresőn,de nagyon sok ember csak valami pótlék miatt van ilyen oldalakon fent.A csajok és srácok jelentős része is.

Én még mindig inkább az élő ismerkedésre voksolnék.


28/F

2015. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező

Megkérdezhetem ,hogy fiú vagy vagy lány?

Nekem nem derült ki a kérdésből (bár lánynak tippelnélek), pedig kulcsfontosságú :)

2015. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5-os, a kérdező fiú.


Ezt írja:

"És a legtöbbnek nincs is barátja. Társkereső azért lenne előnyös, mert oda olyan csajok regisztrálnak..."

2015. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy,mindenféleképpregisztrálj,legalább ennyivel több lesz a normális társkereső,mert unintelligensnek nem tűnsz.Az már ott nagy dolog.

Ha lány vagy,igazából ott se veszíthetsz sokat,én 3 komoly kapcsolatomat társkeresőnek köszönhetem és nem 1-2 hátig tartottak ezek a dolgok.Kivétel is van,csak ésszel kell használni.

21/N

2015. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Regisztrálj, de hát ott se leszel más ember, noha úgy tűnik veled van valami baj
2015. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy majd társkeresőn sikerülni fog, de nem így lett. Igazából akivel élőben ismerkednek, azzal online is. Ha viszont élőben elutasítanak, akkor interneten se fog sikerülni. Azért találnak ki ilyen kifogásokat, mert nem akarnak megbántani. Nekem egy párszor már megmondták a szemembe a nők, hogy ronda vagyok, és ez sokkal rosszabb az önbizalmadnak, mintha azt mondaná, hogy "dolga van".
2015. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne regisztrálj, értelmetlen! Ha élőben nincs szerencséd ott sem lesz.
2015. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!