Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi igazság van ebben a (ismerkedésről és romantikáról szóló) képregényben?

Figyelt kérdés

Íme: [link]


Fikció, vagy létező sztorit emelt át a szerző? (Nem pontosan így, hanem csak átvitt értelemben). Ha létezik is vajon általános jelenség lenne?


Szomorú, ha igaz, remélem nem az.



2017. szept. 18. 22:47
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
Agytörzsy professzor hatalmas. Imádom. :D
2017. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztereotípiát parodizál ki.
2017. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem létező jelenség. Aki tényleg intelligens, az akkor se fog lesüllyedni erre a szintre, ha a nők elutasítják, mert van tartása.
2017. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Egymillió forintban fogadtam volna, hogy egy "hülyeköcsögmindennő" típusú képregény lesz ez is, és wow, mit ad isten, nyertem is volna. Holnap veszek egy lottót...

Ez egy sztereotípia; ennyi erővel a nők is linkelgethetnének ehhez hasonló képregényeket, ahol az aranylelkű, de ronda nő szomorúan áll és nézi, ahogy a pasik könyörögnek a tökéletesen kinéző, de tipikus flegmap...csa nőnek, hogy legalább törölje beléjük a lábát.

Amúgy nem azért, de a kopaszka is elég sunyinak és manipulatívnak jön le, szóval sok mindent megmagyaráz, ha ti ezt a fajta "na ma mégis hogy viselkedjek, hogy p...nát láthassak" személyiséget hiszitek """"jófiúnak""""

2017. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Ez a lövésed csúnya kapufa lett, mivel én személy szerint soha nem utaztam erre (és nem is fogok). Csak nem igazán működik jól a világ, fordított nemekkel sem, hihetetlenül gusztustalan, hogy simán dobják a kukába az emberek az addigi értékrendet, ha jön valami macho vagy ribék...

2017. szept. 18. 23:53
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Ha egy aranyos, cuki srác lennék, aki egy romantikus filmből csöppent a való világba és 2 perce él csak itt, azt mondanám, hogy ez egy gonosz képregény és lealacsonyítja a nőket.


DE, nem ilyen srác vagyok. Az a helyzet, hogy hihetetlenül kevés kivételtől eltekintve csak ilyen nőket látok. Divatos lett mantrázni, hogy a sztereotípiák nem igazak, de ha rengeteg helyen, egymástól függetlenül is ismertek, az nem véletlenül van. Az a helyzet, hogy a legtöbb sztereotípia kőkeményen igaz, csak nem politikailag korrekt ezt mondani. Meg amúgy is... Neten tök menő mindent elfogadni.

Sajnos a környezetemben szinte csak ilyen nőket láttam. Egy csomó szűz haverom van, akik olyan kedvesek a nőkkel és olyan korrektek, hogy az már hihetetlen. De, szegények nem néznek ki jól és senkinek sem kellenek. Közben egy csomó ismerősöm van, aki izmos és kigyúrt, akik ta*ó parasztok, mégis simán megkapnak bármilyen csajt.

És mielőtt azzal jönne valaki, hogy azok a lányok olyanok is... Nem, nem csak tinikről meg particsajokról van szó, hanem mindenféle nőről.

Amit pedig a #4-es írt... Persze, hogy linkelhetnének a nők is hasonló képregényt, csak előtte mutassák meg néhány social felületes profiljukat, hogy milyen bejövő üzenetek vannak. Az általam ismert legrondább csajokat is hívták már párszor randira. De, legalább egy szétlájkolható válasz, amit az itteni nők imádni fognak. Legfőképp azok, akik valahol magukra ismernek a képregényben és frusztrálja őket, ezért engem lepontoznak.

2017. szept. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden kis Szmeagol egy aranyszívű cukipofa, és minden Hemsworth egy szemét állat.
2017. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyi igazság van, hogy vannak ilyen típusú nők. Létező jelenség. De nem minden nő ilyen. Van, aki nem csinál titkot abból, hogy neki a jó testű, jóképű pasi kell, tök mindegy, milyen, van, akinek meg tényleg fontos a romantika (az, hogy ezt jóképű vagy nem annyira médiaidálnak megfelelő pasiban találja meg, az más kérdés, mert a közhiedelemmel ellentétben nem az van, hogy a rondák kedvesek, a szépek meg bunkók).


(az más kérdés, hogy én nem vagyok olyan típusú nő, mint a képregényben levő, de csak egy szerelmes levéltől nem alélnék el... inkább paranoiás lennék, hogy ki kukkol és zaklat)

2017. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!