Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képesek már szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek már szeretni az emberek? Miért a nők udvarolnak a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Üdv. A kérdésem a következő lenne..:


Mostanában - a saját életemből és a barátaim sztorijaiból szemezgetve- egy dolog szöget ütött a fejembe t.i. egy nő akár a feje tetejére is állhat..akkor is nehezen talál kapcsolatot kivéve persze a szexkapcsolatot. És most itt okos, csinos, stb. nőkről beszélünk akik emellett jó emberek is -megérdemelnének boldogságot is többségünk már a negyvenes éveink közepén van, túl váláson, elmúlt szerelmeken...


Azt veszem észre a férfiak általában megtorpannak ha komolyra fordul a dolog volt már köztük nős aki csak laza kapcsolatot óhajtott, volt olyan akinek nem számított más csak saját maga és azután volt a nő -fontossági sorrend-..és ott van a sok nyomorult szerencsétlen aki depresszióban szenved, ad abdszurdum ezért is iszik.., és ők már nem is akarnak kapcsolatot mondván túl jók vagyunk hozzájuk! Ez mondjuk vicces de magyarázatnak gyalázatos!

Mondjuk ők általában tényleg már az élet mezsgyéjén mozognak már csak a halált várva..persze így is lehet élni /de minek?/...bár ezzel a környezetüket rántják le..!


Sajnos csak ilyen extrém esetekkel találkoztunk barátnőimmel. Talán pech, de látok benne sajnos rendszert.. ez a mai világ nem kedvez a kapcsolatoknak? -ne az instant kapcsolatokról beszéljünk most..-

Vagy ennyire nem akarnak már energiát feccölni bele mert megszokták a magányt? És ilyenkor már csak nekünk marad a 6-8 macska tartása és tutujgatása?? Én nem ilyen életre vágytam anyukám ezt nem mondta annó:)


Ti hogy látjátok manapság snassz a tartós kapcsolat "nem éri meg"..? úgy van vele hogy inkább eldobja mintsem megjavítsa-- erre is számtalan példát látok. De miééééért?

:D


Köszönöm a válaszokat!

Üdv. mindenkinek.


2017. szept. 19. 10:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
24%
Ha te vagy a nő, akkor felcsináltathatod magad, és macska helyett tarthatsz gyereket. Még támogatást is ad rá az állam :)
2017. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy ez-e az oka, de a férfiak számára nem éri meg a tartós kapcsolat, és nagyon könnyen lehet, hogy egyre több férfi kezd erre rájönni...
2017. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
65%

Mert egy csomó korcslelkületű senkiházi van akik úgy érzik nekik mindent lehet...


Keresni kell,megtalálni azt a maréknyi normális embert .


De jól látod,tényleg ez van.Azután meg ide böfög valami xart a gyikre és elélvez rajta milyen nagy király beszólása volt. ...


(Pasi vagy nő mindegy ha bunkó nem sokat tehetsz elkerülöd)

Kevés szeretetteljes embert találsz sajnos.

2017. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 Sunshinedoll ***** válasza:
29%

Apr észrevétel: Egy embernek igenis saját maga legyen az első, ne a párja.


Egyébként meg randizz külföldi pasikkal, azok klasszisokkal jobbak, mint a magyarok. Életrevalóbbak, talpraesettebbek, magabiztosabbak, pozitívabbak, ambiciózusabbak és kedvesebbek. Általában.

Ha azokkal is rossz szerencséd volt, akkor talán próbálj meg jobb emberismerő lenni, mert olyan nincs, hogy valakit mindig átbasz-nak, és az illető nem tanul belőle :D

2017. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
1-es Ápoltnak üzenem van már gyerekem, érettségizni fog idén. Leülhet.. :DDDDd cumiiiiiiii! :D
2017. szept. 19. 11:08
 6/53 A kérdező kommentje:

4-es , erre már én is gondoltam:D!

nem rólam volt szó, eskü, több barátnőm vesszőnfutását látom.. vesszőnfutást ne vegye szó szerint senki /kivéve 1-est neki más gondolati úgy sincsenek/

2017. szept. 19. 11:10
 7/53 A kérdező kommentje:

hmmm, 1-es egész felcsigázott, hálni szeretnék vele. Ha férfi, ha nő.

:DDD *vicc*

2017. szept. 19. 11:14
 8/53 anonim ***** válasza:
89%

Ez az egész csak látszatprobléma. Dunát lehet rekeszteni a normális pasasokból,csak ők túl unalmasak a nőknek.


Ha nőcsábászoknak udvarolnak a hölgyek,ne csodálkozzanak,hogy nem ők lesznek az egyedüliek vagy,hogy rövidtávú kapcsolat lesz.


Nem is értem a problémát,hiszen ha én férfiként meg tudom ítélni a férfiakról,hogy ki a nőcsábász és ki a hűséges,monogám férfi,akkor ti nők a hatodik érzéketekkel miért nem vagytok erre képesek? Mondjuk hazudtam,mert tudom,hogy megtudjátok állapítani,csak nektek a nőcsábász kéne monogám verzióban,ami meg ugye nem létezik,így egy örökös körforgás alakul ki és mindig csak a panaszkodás lesz.

2017. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet, hogy mire a férfiak ebbe a korba jutnak, már sokszor alaposan átverték őket a nők, akiknek őszinte szeretet adtak. Ezek a nők alaposan kihasználták őket érzelmileg és anyagilag (lehet te is ezt tetted a korábbi pároddal, nem tudhatjuk), és így a férfiak ilyenkor már ötvenszer is meggondolják, hogy komoly kapcsolatba mélyedjenek egy nővel. Nem lehet ezen meglepődni szerintem, mert tudják, hogy ez abszolút rossz "üzlet" számukra.
2017. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
98%

"egy nő akár a feje tetejére is állhat..akkor is nehezen talál kapcsolatot kivéve persze a szexkapcsolatot"

Mit értesz az alatt, hogy a feje tetejére is állhat? Hogy "okos, csinos, stb.", és akkor várja a sült galambot?


"Azt veszem észre a férfiak általában megtorpannak ha komolyra fordul a dolog"

Ennek bizonyára oka van, nem feltétlenül csak a férfiak részéről.


"volt olyan akinek nem számított más csak saját maga és azután volt a nő -fontossági sorrend-"

Ha férfi vagy és neked a nő az első, azzal csak annyit érsz el, hogy már ketten lesztek, akiknek a nő az első. Ha magadnak nem, senkinek nem leszel első.


"és ott van a sok nyomorult szerencsétlen aki depresszióban szenved"

Csak úgy süt a szavaidból a női empátia.


Hogy a saját véleményemet is leírjam, szerintem az egyedüllét még mindig jobb, mint egy rossz kapcsolat. Utóbbiban pedig elég részem volt. Én nem látom, mi előnye lenne számomra a kapcsolatnak, hiszen egy felnőtt ember egymaga is mindent el tud intézni, amire szüksége van. Lehet, sokan vannak ezzel így. Én a magam részéről egyenlőségpárti vagyok, de biztos vagyok benne, hogy a nemi szerepek felborulása is ludas ebben, hiszen mindenki el tudja látni mindkét nem feladatait, így kevésbé vannak rászorulva egy ellenkező nemű társra.

2017. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!