Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik társkereső oldal függőség? Ez már nem normális?

Figyelt kérdés
Szinte az összes oldalon fent vagyok napi kb. 6 órát töltök társkeresőn. Olyan 30 -40 ezer Ft ot költök ilyen oldalakra. Legmagasabb előfizetések, kiemelések Stb. Viszont ha közeledne a tali akkor eltűnok mert attól félek hogy ha kialakul valami kapcsolat akkor le kell törölni magam. 30 éves férfi vagyok
2015. dec. 11. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez köti le a szabadidőd,akkor vehetjük hobbinak is.
2015. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elös valaszolo, akkor nekem van egy jo hibbim :D
2015. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem nem normális :)
2015. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az internet eltorzítja az emberek értékrendjét.


Például egy átlagosan szarul kinéző lány is 100 lájkot kap fiúktól fészbukon. Ettől a lány elszáll magától miközben egy emberi értékek nélküli élőlény.


Ha viszont a puszta valóság lenne akkor rájöhetne hogy személyesen örülhet ha egyáltalán egy pár fiú szóba áll vele és akkor azok közül kerülhetne ki az egyik mint megfelelő társ.


Így viszont a társkeresőkön a lányok miattad és még sok más ember miatt -akik szintén elveszítették a kapcsolatot a valósággal- kapnak napi 150 levelet arról hogy mennyire kellenek mindenkinek.

Tehát a lány kedvére válogathat a sok pasi között mint a húspiacon.

Mivel nem fogja tudni hogy melyiket válassza ezért tévesen a fotók alapján egy-kettőnek válaszol, majd rájön hogy mindenki csak meg akarja dugni.

Még ha van is kivétel ez alól azt nem fogja megtalálni mert olyan nagy a felhozatal és nem a megfelelő embernek lesznek a legcsábítóbb fotói.


Az eredmény a férfi és a nő részéről is a teljes kiábrándultság.


Szóval a válasz igen, ez nem normális.

Vissza kell térni a valóságba, el kell felejteni ezt a lázas keresést és akkor egyszer csak valahol a véletlen folytán bele botlunk az új párunkba.


Az élet szereti a véletleneket, de te ezt nem hagyod megvalósulni hanem meggyilkolod az akaratoddal ezért az élet nem tehet mást mint ölbe tett kézzel nézi ahogyan kínlódsz és megkeseríted a saját életedet.

2015. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Bocs az offért de engem meg az szomorít el hogy egyes FELNŐTT emberek lájkokban mérnek bármit. Ha a felhasználó neved tükrözi az életkorod akkor elgondolkoznék kedves utolsó :) Igen a kamaszoknál divat ez a nagy lájkolósdi meg jajj de cééépike vagy és hasonló agybaj, de felnőtt ember (legalábbis az én ismerőseim) nem kapnak 100 lájkot, ha csak nem valami különleges helyen vannak a képen pl, vagy van valami jelentősége az eseménynek. Tehát ha te 28 évesként ezt használod mércének akkor a te nézeteid is elég torzultak.

Azzal egyet értek hogy társkeresőn meg 10ből 9 pasi csak alkalmit keres ergo ha kap is egy csaj 100 levelet sokra nem megy vele, akkor ha komoly kapcsolatot akar (bár én azt a 100-at is elég túlzásnak érzem de mindegy)

2015. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

28/F nem azt írta, hogy ő méri lájkban az értéket, hanem, hogy elég sok nő van a világon, aki abban méri.


Egyébként pedig teljesen igaza van abban, hogy, a lájkolástól nagyon sok embernek növekszik az önbizalma és sajnos sokaknál el is torzul. Lehet nem véletlen találták ezt ki így :\


Azt pedig ne gondold, hogy ez korfüggő, mert a kamaszoknál is vannak, akik ezt nem nézik és felnőtteknél is van, akiknek ez számít. Engem például egyik huszonéves nőismerősöm keresett fel, hogy lájkoljam a képét, mert szeretné elérni a 100 lájkot. Azóta már töröltem.

2015. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os tökéletesen jól értelmezed amit írtam.


És engem is többen kerestek már fel hogy lájkoljam őket meg a hülyeségeiket de ez belőlem erős ellenérzést vált ki.

Egyébként van egy csomó lájkolós csoport szóval ha valakinek ez hiányzik csatlakozzon valamelyikhez aztán boldog boldogtalan lájkolja egymást legyen bármi is a képen.


A kérdezőnek mondom még hogy mit tennél ha nem lenne internet ?

Otthon gubbasztanál a szüleiddel vagy egyedül ?

Nem hiszem, inkább kimozdulnál haverokhoz vagy ismerkedni vagy konditerembe vagy bárhová, mindegy csak ki a való életbe. És ott lehet találkozni a megfelelő emberekkel.


Hagy mondjak el egy történetet arról hogyan találkoztam életem első nagy szerelmével.

Szóval véletlenül összefutottam unokatesómmal aki pont valami haverjával volt aztán így hármasban kimentünk az újságárus bódéhoz csövezni. Hát így kb. ott ültünk hülyéskedés a nagy semmiről és már éppen kezdtem átgondolni hogy mi a fenét keresek én itt, nem is az én társaságom. Aztán egyszercsak megjelent az út túloldalán két lány.

Mivel uncsitesó haverja ismerte őket ezért oda jöttek és hát puszi-puszi ez + az vagyok és az egyik lány leült mellém.

És onnantól fogva egymáséi voltunk.


És még valami.

Ilyen erős kezdeményezést lánytól még nem láttam.

Megadta a vonalas telefonszámát és másnap egész nap azt várta hogy mikor hívom fel. Én meg persze nem hívtam nehogymár elbízza magát :-D majd gondoltam rákövetkező nap.

Szóval nem hívtam fel és a lány meglátott a buszról, leszállt és utánam jött a szoliba fel az emeletre és számonkért hogy márpedig én miért nem hívtam fel mikor ő napnál világosabban megadta a telefonszámát :-)


Szóval így történt a dolog és hát ebből egy őrült nagy szerelem lett és sokáig együtt is voltunk.

2015. dec. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsennek ilyen lájkgyűjtős ráirogatós ismerőseim hála az égnek :)
2015. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben érzem magam én is néha, olyankor rádöbbenek hogy k*va gáz vagyok és törlöm magamat, azzal a különbséggel hogy én soha egy forintot nem fizettem ilyen oldalaknak mert nem érnem meg 1 forintot sem :) És igen a társkeresőkön a legrondább legjellegtelenebb legnyomibb csajoknak van a legnagyobb arcuk, akikkel az életben szóba sem állnál azok törlik az üzeneteidet olvasás nélkül mert kiskirálylánynak érzik magukat ebben a közegben ;)
2017. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De a kedvenceim a 30, 40 + ronda vidéki dagadt férjezett sokgyerekes férjcsaló anyukák akik megmondják neked mi a frankó és úgy küldenek el téged a p-be :D :D Örülnek hogy legalább valami igazi férfi foglalkozik velük ha már a férjük elhanyagolja őket...
2017. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!