Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan időzítsek? Le akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan időzítsek? Le akarok feküdni vele?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, nagyon jól néz ki, nálam 10/10es, a saját ízlésem szerint. Hamarosan elfog költözni a városból, 4 évig volt csávója, most 19 éves. És azt mondta csak alkalmi kapcsolatok érdeklik, élvezi az életet. És egy van most neki. Nagyon bevállalós határozott csajnak tűnik.

Szóval én összeakarok járni vele. Nekem is jó lenne. Viszont amikor konkrétan mondtam egy mondatot valahogy így hogy "ha majd mi le fogunk feküdni...." azt mondta hogy "Miből gondolod?" "Mert úgy érzem így lesz" "De nagyon magabiztos vagy".

Aztán mondta, hogy menjünk át egy másik helyre. Ott is megittunk valamit. Viszont haza kísérni nem engedte magát, de mondta is hogy nem visz haza senkit.

Rólam azt mondta hogy helyes vagyok, lehetnék izmosabb.

De a szövegem tuti jó nála.


Viszont ha most a napokban írnék, hogy találkozzunk azzal elijeszteném azt hinné össze akarok vele jönni.

Én régen voltam csajjal, és nagyon megkívántam sietnék egyből. Mennyi időt adjak neki?


Én 25, a lány 19



2017. szept. 19. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz vele lefeküdni, ezt előre borítékolom neked :'D
2017. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na.. ebből se lesz semmi :D
2017. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
😂😂
2017. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak egy balek vagy neki, aki fizeti a piáját.
2017. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
aztán írt nekem messengeren, vagy lehet hogy azért keres hogy finanszírozzam a piálását? :D
2017. szept. 19. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell kiindulni abból hogy "10/10es csajt fogtam,biztos balek vagyok".. egyáltalán nem biztos..hát én a helyedben gyorsan elfeledtetném vele ezt a kis malőrt, és próbálnék a kedvében járni ameddig el nem költözik..
2017. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt írtam, hogy nekem 10/10 nem biztos hogy másnak is az
2017. szept. 19. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Írod, hogy alkalmi kapcsolatot akar csak most. Mondd meg neki, hogy most épp te is csak alkalmi kapcsolatra vágysz, vele. Ha bejössz neki, szuper. Ha meg nem, akkor tök mindegy, mennyi időt vársz, úgyse lenne belőle semmi.
2017. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértette. Engem legalábbis azok szoktak meghívogatni, hazakísérni, meg ilyenek, akik komolyabban gondolják. És itt hozzáteszem, hogy náluk sem tolerálnám azt a csicskulást, amit toltál itt így a leírás alapján, egy futókaland esetében meg főleg nem szeretem, ha valaki szerencsétlenkedik.


Megkérdezed, mikor ér rá, megmondod, hogy várod egy üveg borral, aztán vagy rábólint, vagy nem. Mit kell ezen ennyit tökölni? Ha valakivel szexelni akarsz, nem kéred ki bazzeg, mint a menyasszonyt, hanem határozottan áthívod, és teszed a dolgod.


Már kezdünk ott tartani, hogy nem csak csajozni kell tanítani a népet, hanem dugni is...

2017. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha egyenesen képesek lennétek kommunikálni akk nem lenne az h "azt fogja hinni" meg "talán" meg "mivan ha"...
2017. szept. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!