Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek a tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek a tudtára adni, hogy le akarok feküdni vele? (18/L)

Figyelt kérdés

- szűz vagyok

- nem beszéltünk 3 hónapja

- nem tudom biztosan, hogy egyáltalán tetszem-e neki

- középkorú

- nem egy bevállalósnak ismert meg, inkább szolídabbnak, visszafogottabbnak


2014. nov. 9. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Remélem, a pasinak van annyi esze, hogy nem megy bele...
2014. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
A legegyszerűbb az lenne, ha közölnéd vele, de gondolom ez nem fekszik. Szóval szerintem ha legközelebb találkoztok, légy vele kicsit merészebb, beszélj kicsit személyesebb dolgokról, keress vele testkontaktust, aztán figyeld meg hogy reagál, abból valószínűleg kiderül, hogy érdekli-e a dolog.
2014. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
miért akarod ráerőltetni? előbb inkább tudd meg azt hogy tetszel-e neki egyáltalán..
2014. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, így ahogy leírtad, megmondod nekem! :)
2014. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

majd kapsz itt sok ajánlatot, hogy inkább velem, stb.


37F

2014. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Egy szűz lány csak úgy oda dobná az egyik legbecsesebb értékét egy 30-as perverz pasinak? hát gratulálok
2014. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ? :-D
2014. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
6: Lemaradtam valamiről? A kérdésben nem volt szó semmilyen becses értékről, vágy más fizetőeszközről, a kérdező csak kölcsönös beleegyezésen alapuló szexet akar, nem férfiprostit. És miből gondolod, hogy a kiszemeltje perverz lenne?
2014. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
de b+ egy szűz lányról beszélünk a szüzességet manapság nem a szerelmünknek szoktuk oda adni?
2014. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem senki nem mondta, hogy te nem adhatod a szerelmednek, de a kérdező szüzessége hol érint téged?
2014. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!