Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért képzelik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért képzelik azt, hogy minden pasi alapjáraton akarja őket?

Figyelt kérdés
A kedvenc mantrám a "félnek tőlem a pasik", meg hogy "őt csak egy igazi FÉRFI tudja kezelni". Miért áltatja magát ezzel ennyi nő?
2017. szept. 20. 15:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Talán mert így van? Mert így viselkednek a férfiak? Még ha csak egy dugást is akarnak, akkor is a végtelenségig ki lehet őket használni úgy, hogy végül szex sem lesz :DD
2017. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
hát... én normális nő vagyok, nem kell kezelni. én ezt még nem is hallottam, hogy valaki ezt mondja, vicces 😂
2017. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%

"őt csak egy igazi FÉRFI tudja kezelni" Ez jó, ezen elmosolyodtam. Kb. azt jelenti, hogy egy 12 éves értelmi színvonalon rekedt kislányról van szó akinek kell egy határozott apuci.

Viszont ebben az "igazi férfis" szövegben van valami. Nevetséges, hogy néha milyen nők írogatják magukról, hogy nekik csak az igazi férfi jár.

2017. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Férfiként már megkaptam néhány csajtól korábban, de csak mint kiderült, utólag, hogy biztosan azért nem kezdeményeztem náluk, mert féltem tőlük. Micsoda? El is kerekedtek a szemeim. Ki akart egyáltalán bepróbálkozni náluk? Furcsa, hogy miket be tudnak mesélni maguknak az emberek...
2017. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%

Mert szinte mindenki által szépnek mondott, igényes, majdhogynem tökéletes alakú, intelligens nőként tényleg sokan akarnak. Ezt igazolta az élet, ezt szoktam meg.

És tényleg sok pasi van, aki nem tudna velem mit kezdeni, mert megenném reggelire kb., viszont én nem azt mondom, hogy "igazi férfi" kell mellém, hanem velem egyenrangú, értelmes partner.

2017. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Egóóó...
2017. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én vhogy nem képzelem ezt. :)
2017. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
5: Pont rólad beszélek, iskolapéldája vagy a jelenségnek. Arra nem gondoltál, hogy egyszerűen csak nem akarnak veled mit kezdeni? Én pl. a falra mászom az öntelt szövegedtől, ha ismerkedés közben is ezt a stílust nyomnád, hamar behalna a beszélgetés a részemről, akármennyire is "tökéletes" az alakod.
2017. szept. 20. 15:33
 9/27 A legrosszabb ***** válasza:
38%
#8: De pont az ilyenek hiszik azt ebben az esetben, hogy nem azért vagy szűkszavú a jelenlétükben, mert fél perc is elég volt az istenkomplexusos stílusukból, hanem mert berezeltél tőlük és semmit nem voltál képes nyújtani nekik még legelső benyomásra sem. Teljesen mindegy, hogyan viselkedik az ember a jelenlétükben, ők azt mindig az egójuk fokozására fogják tudni csűrni-csavarni.
2017. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Engem a "férfiak csak szexet akarnak" "csak a szexre hajtanak" általánosítás zavar, egyrészt mert nem érzem igaznak (csak egy bizonyos rétegre), másrészt kicsit sértő is, mivel nem egy két lábon járkáló pénisz vagyok... Vagy talán aki ezt mondja az magából indult ki? Azzal nincs baj, de rám ne vetítse ki a saját vagy az exbarátai hozzáállását.
2017. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!