Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan pasival, aki egyszerűen fél a vezetéstől?

Figyelt kérdés
Tavaly a forgalmi is csak harmadjára lett meg (KRESZ vizsgát kimaxoltam, mert amúgy okos és egyetemista vagyok) és akkor óriási kő esett le a szívemről, hogy megszámolhatatlan pótóra és vizsgadíj befizetés után soha többet nem kellett az oktatómat látnom és megkönnyebbülten vettem tudomásul, hogy soha többé nem kell a tanulósofőrökre erőltetett ostoba szabályoknak (stop táblánál kétszeri megállás/spártai szigorral a külső sávban/minden hülye manővernél azonnal index) megfelelnem és majd úgy vezethetek ahogy akarok. Csak sajnos ez a kezdeti lelkesülés és zöldfülű lázadó fellángolás a visszájára fordult, ugyanis annyira megkönnyebbültem amikor meglett a jogsim, hogy egy ideig nem is akartam autóba ülni. Gondoltam magamban: "papír a zsebben, most kicsit hagyjatok nyugton és egy ideig kormányt nem akarok látni". Aztán teltek a hónapok, "na majd most...áh de nincs kedvem meg most nem akarok stb." és most 1,5 éves jogsival a kezemben ott tartok, hogy nem merek beülni a kocsiba, mert nincs önbizalmam és félek, hogy elcsapok egy gyalogost, nekirántom valakinek a kocsit vagy pirosnál lefulladok és rámtőr a pánik, miközben mindenki a fejemet akarja. Max egy automatába mernék beülni, de arra nincs pénzem. Ti összejönnétek-e egy ilyen pasival? Ha igen, akkor azt is írjátok le, hogy miért és nektek hogyan sikerültek anno a kezdeti lépések. Egy kort is írjatok és NAGYON FONTOS, hogy áruljátok el, milyen kocsit vezettek. Utóbbi nagyon fontos lenne. Köszi.

2017. szept. 15. 19:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Összejönnék.

Mert Pesten élek.

Nem tudok vezetni. Ha akarok, majd megtanulok. Nem kell vezetői engedély a társkereséshez.

2017. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nekem van jogsim, de nem igazán vezetek. Kb csak azért csináltam meg, ha anyával történik valami, akkor én is tudjak(vagy valaki a családból) vezetni.

Nekünk ignisünk van egyébként.


Hasonlóan felemelő érzés volt egyedül oktató nélkül vezetni, de ha nem gyakorolsz, akkor ne csodálkozz, ha nem megy.


Egyébként nem tudom, hogy összejönnék-e ilyen emberrel, mert nem ez az elsődleges szempont, hanem az hogy ne b*sszon át meg ilyenek. Ezek ilyen huszadrangú problémák.

2017. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Halihoo, szintén másfél éves jogsim van. 20 éves vagyok most. Nekem pót órák nélkül sikerült elsőre minden. Annyi a lényege hogy szépen higgadtan ülj be a kocsiba. Ne vezess első pár alkalommal egyedül, kérd meg valamelyik ismerősöd hogy segítsen neked. Ne nagy forgalomban kezd, mennyetek ki valahova vidékre és úgy gyakoroljatok akár földúton. Nagyon fontos hogy kupplungolni tanulj meg legelőször, érezd mikor kezd elindulni az autó, hol fog a pedál, ha kell indulj 2,5ezer fordulaton, úgy nem fog lefulladni hanem inkább megrúgja magát az autó. Nekem annyi előnyöm volt hogy egy 1.6-os benzines megané-on a szüleim földúton, bejárásokon megtanították hogy hogy kell így már az első órámon sem voltam csak max fél órát a rutin pályán. Ha már eléggé biztos vagy szülők haverok kocsijával, vegyél magadnak valami 20 éven felüli járgányt olcsón amivel meg tanulhatsz vezetni rendesen kis forgalomban, falukban. Első sorban ajánlanám hogy mindenképp benzinesen tanulj vezetni mert sokkal könnyebb lefullasztani mint a dízelt. 1-2 ezer kilométert elmész már magabiztosabban fogsz egy olyan autóba beülni amit ismersz, tudod hova nyúlj. Én kb. 30-40 ezret raktam egy 1.4 "A" Corsába, most egy 1.7 TD Isuzu motoros Vectrám van. Csajozási szempontból nem sokat számít az hogy tudsz e vezetni mellesleg. Nagyobb előny munkahelyen mint lányoknál, ez csak amolyan bónusz. :) Remélem tudtam segíteni (annak ellenére hogy most kapcsolok, nem is ez a kérdés, de ki nem törlöm ha már lepötyögtem :P)
2017. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
5%

"mert amúgy okos és egyetemista vagyok" :DDDD

Szóval te is csak olyan lánnyal jönnél össze, akinek kocsija van és vezet? Kizárólag nekik szól a kérdés?

2017. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4: Atyaúristen, ezt az összefüggést meg hogy a p***ába sikerült összehoznod? 😑

Nem a csajtól várom, hogy a seggemet cipelje, csak szimplán félek a vezetéstől. Nekem tök mindegy kinek van jogsija/kocsija. 14 éves korom óta tömegközlekedem immáron 10 éve és a világ végére el tudok jutni kocsi nélkül is. Ugyanakkor nagyon sz*r érzés, hogy - igaz mindegyik 1.2-es szúnyogcirkáló - két autó is van a családban és mindegyikkel nap, mint nap csak szemezni merek amikor leszállok a buszról és hazajövök.

2017. szept. 15. 20:16
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, szóval, mint sorstársad írok, mert én is rettegek a vezetéstől. Nem is maga a vezetés a gond, hanem a jó öreg "hell is other people". Az egyik 200-al jön, a másik dudálgat a harmadik miatt aggódhatok végig... És én félek attól, hogy nem fogok tudni 3-4 másodperc alatt reagálni... Így is sokszor üvölt meg lefagy az autó, nem megy ez a kuplung kicentizgetés, hegyoldalon pedig halott vagyok, eddig MINDIG lefulladt és csak valami állatmódon sikerült újra elindulni én pedig izzadtam vagy 10 litert.
2017. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#4


A kérdést NEM Sheldon Cooper tette fel.

2017. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Összejönnék, mert szerintem semmi ciki nincs abban, ha valaki fél valamitől.


Nekem 9 éve van jogsim, de az első egy évben nem vezettem, mert apámmal a próbautak mindig üvöltözéssel végződtek. (Szerinte életveszélyesen vezettem, valójában annyi volt a gond, hogy dízelen tanultam meg vezetni és apám autójával gyakran lefulladtam.) Ennek ellenére a következő születésnapomra vett nekem egy autót, egy új Suzuki Swiftet (benzines). Akkor már jó pár hónapja nem vezettem, úgyhogy felhívtam az autósiskolámat és megkérdeztem, hogy van-e olyan oktatójuk, aki kedves és vállalna olyan tanulót, akinek már van jogosítványa. Az oktató, akit ajánlottak szuper volt, két héten keresztül rendszeresen vezetgettem vele, azóta nincs semmi gondom. 32/N

2017. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hogyne.:)

A párom is ilyen... A volt barátnője az utakon halt meg, ő onnantól elvből elutasít minden olyan utat, ahol neki kell vezetnie. És ezt nyíltan meg is mondta nekem, hogy ő ezt ezért nem akarja, és lehet, hogy nem találom majd logikusnak, meg zavarni fog, de ezen nem hajlandó változtatni.


Megoldjuk haverral, meg tömegközlekedéssel, mivel nekem sincs jogsim, ilyen körülmények közt nem látom értelmét megszerezni azért, hogy utána, mikor esetleg aktívan használnám, teljesen rutintalanul üljek kocsiba.:) Egy városban élünk, hosszúhétvégéken meg szünetekben megyünk messzebbre, akkor kinézünk vonatot, meg egyéb járatokat, itt meg 10 percenként megy minden, meg sétálni is szeretünk. Túllihegitek szerintem ezt a kocsitémát. Arcoskodni jó, ingázóknak, munkaeszköznek és kisbaba mellé cipekedni. Egy fiatalnak mindent összevetve k.vára semmi szüksége rá...

21N

2017. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Persze, de sajna én is tartok a vezezestol már (majdnem baleset).. De rajtavagyok h újra ravegyem magam
2017. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!