Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ilyen nyomorék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen nyomorék pasik? És ebben az esetben miért vannak felháborodva ha elküldjük őket melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer fordult elő, hogy egy srác akivel azt hittem hogy csak haverkodunk, belém szeret, és rám akar mászni?


Most is volt egy eset, hogy gyakorlaton egy sráccal néha beszélgettünk suliról, közös sulival kapcsolatos dolgokról, röhögtünk és ennyi. De emiatt a srác belém szeretett, és én meséltem neki milyen boldog párkapcsolatban élek, még is belém szeretett, és el akart hívni hogy kettesben találkozzunk. Azóta úgy megundorodtam tőle hogy hihetetlen.


Hogy lehettek ekkora lúzerek??? És már nem ez az első eset. Ha egy nő normális veletek, miért kell belé szeretnetek meg elhívnotok mindenfelé? Mikor tudjátok hogy kapcsolatban él az ember????? Miért vagytok ilyenek pasik???


És főleg, miért háborodtok, meg sértődtök meg ha vissza utasítunk ilyenkor titeket???


A gyomrom felfordul az ilyen gyökerektől.



2017. szept. 20. 16:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%
A pasik ilyenek, szokd meg, nincs bennuk semmi igeny azon kivul, hogy legyen pinaja a masiknak es ennyibol mar ket mondat utan beleszeretnek egy nobe. Ez van, van par normalis, akinek meg agya is van de nem sok.
2017. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos én is sok ilyennel találkoztam... :/
2017. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%

Eddig aki lányokkal szexeltem életem során kb. 10%-ka volt egyedülálló.

Tehát előszöris nem ők nyomorékok, hanem te vagy értetlen és naiv. Másodszor meg mit hisztizel itt? Rossz olvasni.

Bepróbálkozott nálam egyik fiúismerősöm, úristen rendőrt, TEK-et, mindekit ide, hogy kezeljék a beteg, nyomorék elméjét... Vagy nagyon röhejes vagy csak egy újabb béna provokátor, egyik sem jobb.

2017. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
12%
Még tud, addig próbálkozik. Valahogy rosszul kezeled őket, és valamivel csak adsz reményt. A srácok nem haverkodnak csajokkal, csak ha nagyon muszáj vagy ha nagyon nem vagy az esete, de jót dumáltok. Te miért háborodsz ezen? Attól még tudsz hűséges maradni nem? Egyszer megunja úgy is és békén hagy.
2017. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerinted ferfiak azert haverkodnak veled, mert szuzies, haveri erzelmeik vannak irantad, akkor te is eleg ostoba vagy :D.
2017. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én jobban kijövök a fiúkkal minta csajokkal, mert a fiúkkal sokkal jobbakat lehet röhögni, meg úgy jobban kijövök velük. És egyszerűen felidegesít az, hogy nem lehet velük haverkodni, mert mindegyik belém szeretett eddig. Az összes fiú haverom lelépett amint lett barátom, azóta rám se hederítenek, pedig előtte még gimi elején lettünk jó barátok, aztán 20 évesen lett barátom, azóta lekoccolt az összes.

Azóta meg ha váltok párszor vkivel pár szót, meg röhögünk, az már randira akar hívni. Pedig tök általános dolgokról szoktam velük beszélni, meg röhögni.....


Csak ezért csesz fel ez az egész. Hogy egy pasi mindig többet akar mint a nő. Én tök semlegesen állok a fiúkhoz, még is előbb bejövök nekik, mint egy kikent kifent flegma csaj.

2017. szept. 20. 16:18
 7/32 anonim ***** válasza:
29%
Valamiért azt hiszik van esélyük nálad. Tehát viselkedj úgy, hogy érezzék, hogy nem lehet esélyük.
2017. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
12%

Igyanígy vagyok ezzel, csak engem a párom haverjai is zaklatnak.

Szép haverok..

2017. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

"Én jobban kijövök a fiúkkal minta csajokkal, mert a fiúkkal sokkal jobbakat lehet röhögni, meg úgy jobban kijövök velük"

Szinte minden lány dettó ugyanezt mondja. Vicces, hogy még ti magatok sem tudjátok elviselni a saját nemeteket, de azért ezekkel a nyomorák fiúkkal olyan jól "elhaverkodtok". :D

Megsúgom, a legtöbb fiúhaverod ugyanilyen nyomorék lúzer csak a legtöbb nem lép mert nem akar, de ha úgy adódna, egyik sem mondana nemet egy ágytornára.

2017. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

De a fiúk miért nem tudnak ugyan úgy semlegesen viszonyulni egy csajhoz????? MIÉRT???? Ennyire visz a farkatok előre titeket??


Mellesleg azért írtam hogy nyomorék, mert ennek a srácnak meséltem a kapcsolatomról, és ennek ellenére próbálkozott be nálam, ami szerintem nagyon gáz.

2017. szept. 20. 16:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!