Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves Nő miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves Nő miért van felháborodva hogy nem kell a pasiknak?

Figyelt kérdés
Amikor 20 évesen ő is a burzsuj és jóképü zürös alakokra bukott,tehát az átlagos kinézetü de normális pasi szóba se jöhetett nálla.
2017. júl. 27. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Te még írni sem tudsz. Lehet azért nem bukott rád, mert buta vagy? Amúgy meg egy kevésbé helyes pasi is lehet egy bunkó. Nagyon utálom ezeket az általánosításokat.
2017. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, inkább te vagy felháborodva, hogy rád sem nézett az illető nő, most meg itt kelted a feszültséget... ettől biztos sokkal jobb lesz neked! Szánalmas!
2017. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez hülye
2017. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
És te mért vagy ezen felháborodva?Nem mindegy neked, hogy neki mi a problémája?
2017. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Nos, egyfelől sokan negyven felett találnak párt. Szex kapcsolatot mindenképpen talál, akár a huszon évesek akár az ötvenesek között.

Én negyven vagyok és sosem buktam a burzsuj, zűrös alakokra, a válásom oka sem az volt hogy a volt férjem valami macsó lett volna. Egy normális pasi volt, egyszerűen így alakult. Értelmes, csinos nő vagyok, tehát nem látom be, miért kéne azon aggódnom, hogy nem találok valakit. Felháborodni meg pláne nem háborodnék fel, bár az nekem sem tetszik, hogy a korban hozzánk illő pasik a fiatal lányokra buknak, mi meg válogathatunk a huszon évesek között, de az sem normális. Áh, mindegy, a mai világ ilyen.

2017. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy neked nem kell, másnak még igen.

Pár hónap, és azt veszed észre, hogy ő boldog párkapcsolatban van, te meg még mindig itt köpködsz a gyakorin.

2017. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
fáj az igazság gyerekek
2017. júl. 27. 10:25
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Inkább neked fáj Kérdező!


Ha privátban értelmes magyarázatot/választ nem tudtál adni, csak káromkodni.


Nem csoda, hogy rád sem nézett a nő! :P

2017. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok 40-es van, aki simán talál párt. :)

Egyébként ismerted őt 20 évvel ezelőtt? Biztosan tudod, hogy kik tetszettek neki?


Amúgy neked is lenne min változtatni: a helyesírásodon.

NÁLLA, gyerekek. :"D Úristen.


21/L

2017. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is káromkodott a gyíkarc :D
2017. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!