Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélye van egy 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chris2399 kérdése:

Mennyi esélye van egy 40-es elvált gyerekeit egyedül nevelő férfinak párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
"Életem szerelme" (addig azt hittem) két éve közölte velem, hogy már nem szerelmes és vállni akar. Próbálkoztam, hátha sikerül összetartani a családot, de Ő határozott, s én elfogadtam a döntését s elengedtem. Azóta már elváltunk, (nem volt egyszerű) a két nagyobbik fiúnk velem maradt. Az eltelt idő közben próbáltam újra ismerkedni, de szinte mindenkitől már az elején azt kaptam, hogy nekem nem rájuk van szükségem. Amit én nem bírok megérteni!! Hogy tudhatja bárki is rajtam kívül, hogy mire is van szükségem?? Pedig én már annak is örülök, ha valakivel beszélgethetek... Tényleg ennyire nehéz találi valakit, vagy van még esélyem?
2017. szept. 20. 17:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy két elvált, gyermekeit egyedül nevelő emberről beszélünk még nem jelenti azt, hogy kényszerkapcsolat. Tény, hogy a gyerekekkel sokkal több gond lenne valószínűleg, de türelemmel és szeretettel minden megoldható. Hány évesek a fiúk?


Ha pedig az ismerkedés elején azt kapod mindenkitől, hogy "nem rám van szükséged", akkor szerintem ott az ismerkedéssel van valami gond. Vagy nem jól adod elő magad, vagy nincs egy hullámhosszon a mondandód a viselkedéseddel...stbstb

2017. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És még próbálja bemagyarázni, hogy ha ő elvaltan és 2 gyerekkel összejön egy elvált és gyerekes nővel az nem "normális " kapcsolat, de ha egy gyermektelen 25 éves összeállna vele és megtűrnéás gyerekeit mikor a sajatjait is nevelheti egy korabeli férfival az normális....Nos, igen, ha ezen múlik, a fiatal, egyedülálló nők felől tényleg leélheted az életed egyedül. Ezért, a nagy,illreális igényeid miatt. Erre magadtól is rájöhettél volna már régebben is...
2017. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed,ne aggódj csak nehéz társat találni


Én ha valakit kedvelek ,és szeretek a gyerekével ha lenne neki elfogadnám együtt vele,és nevelnék együtt szépen fel a gyerekeket 30N

2017. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Kedves 22-es válaszoló! Köszönöm a válaszod, és az előitéleteidet. ;) Bár ki tudja?!! Lehet, hogy egyszer úgy 19 évvel ezelőtt megtettem. Elvettem egy fiatal elvált nőt egy kisgyerekkel, aki lehet, hogy már 21 éves. De lehet, hogy nem. Nem tudod mert nem ismersz. Lehet, hogy én csak a huszon éveseknél próbálkozom, de lehet, hogy ők kezdeményeznek, s én csak bénan reagálok a közeledésükre. Lehet... elvégre is majd húsz éve csajoztam utoljára. De ki tudja, hisz nem ismersz. Lehet, hogy egy szétfolyt kopaszodó őszes 40-es vagyok, de lehet hogy nem. Lehet, hogy még 30-nak sem néznél, mert mondjuk jó géneket örököltem. Lehet de nem tudhatod, mert nem ismersz. Ismeretlenül nem kellene ítélkezned. Én nem a húszévesek közelségét keresem!! Viszont mint írtam nincs olyan korombeli elvált nő, aki szóba jöhetne. Így marad a maradék. Akik pedig túl fiatalok (szerintem) A "maradék-ért" elnézést kérek nem bantó szándékkal írtam!!!!

Továbbá kényszer alatt azt értettem, hogy nem a szerelem csapott be hozzájuk, hanem a közös érdek. Sok ilyet látok sajnos ezért írtam. Én inkább szerelemből lennék valakivel mint hogy csak azért mert, nem akarok egyedül lenni. Mégegyszer!! Nem akarok megbántani senkit!!! De tényleg sok ilyen kapcsolatot látok... Még az exnejem is ilyenbe ment bele. Én viszont két éve csak APA vagyok!!! S ezt ne tessék elfelejteni! Én nem hagytam el a családom, nem dobtam a gyermekeim, csak hogy úgy élhessek mint húsz évesen. Én nevelem a fiaimat, tanítom őket megállni a lábukon, dolgozom, főzök, mosok, takarítok, s ha valahova elmegyek akkor a fiaim is ott vannak velem.

Szóval én egy kifejezetten rossz ember, volt férj, és apa vagyok. Vagy nem... ki tjdja?!! Hisz nem ismersz. Mielőtt félre értenéd a mondandómat, én nem haragszom rád azért amit írtál, csak nem értem miért ítélkezel félinformaciók alapján.

Köszönöm, ha elolvastad!

2017. szept. 21. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!