Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai párok tudnak egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párok tudnak egymással kommunikálni, vagy csak a testiségre megy ki többnyire az egész?

Figyelt kérdés
Fiatalabbakra gondolok. Nem nagyon beszélgetnek, ülnek, nyomkodják a telót egymás mellett, fura.

2017. szept. 20. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

A legtöbben nem, de azért vannak kivételek.


21/L

2017. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ja, van olyan, hogy nyomkodjuk egymás mellett a telefont, de nem vettem észre, hogy 0-24 velünk vagy, hogy lásd, hogyan telik a kapcsolatunk azon kívül a 10 percen kívül mondjuk, amit látsz belőle, lol.
2017. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a 10 perc amit én látok, az több órás út :D
2017. szept. 20. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet, hogy máskor beszélgetnek. Nyáron a Balatonról hazafelé mi is csak mobiloztunk a vonaton, vagyis a párom aludt, én meg zenét hallgattam. Fárasztó volt a nyaralás. Ettől még semmi gondunk nincsen a kommunikációval :DDDDD
2017. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En kifejezetten gyuloltem, amikor zart vonat kabinban beszelgettek mellettem. En szerettem volna csondben tolteni az utazast. Helyette ket oran at hallgathattam a fassagokat.


Ebbol kifolyolag, amikor parommal utaztunk igy es volt mas a kabinban, akkor mi is csendben elfoglaltuk magunkat.

2017. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Mi nagyon sok időt töltünk együtt, és van, hogy nyomkodjuk a telót, vagy mással foglaljuk le magunkat és épp nem beszélgetünk de ez most miért baj? Én olvasok, tanulok, ő telefonozik vagy videókat néza neten, bumm. Sokat beszélgetünk összességében, de szerintem az nem normális, amikor két ember kényszeresen kommunikál és képtelen csendben lazítani egymás mellett, és kényelmetlenül érzik magukat, ha nincs szófosásuk :D


Szerintem egy stabil, normális kapcsolatban nem kellemetlen lefoglalni magad a másik nélkül akkor se, ha ott ültök egymás mellett.

Most nyilván függ attól, ki mennyit találkozik. Ha egy pár csak hétvégén tud találkozni, vagy még ritkábban, akkor nyilván jó, ha próbálnak minél több időt közösen eltölteni, beszélgetni, több megvitatni való is akad olyankor, de én minden nap a barátomnál vagyok, nyáron 3 hétig nála laktam, ha én nem megyek, akkor ő jön át hozzám, szóval meg van szokva, hogy ott van mellettem a másik, és nem érzem szükségét, hogy folyton beszélgessek vele, ha épp nem történt semmi új, nem hallottam semmi újságot; azért olyan sok minden nem történik egy nap alatt, főleg amikor mindketten egész nap csak dolgozunk/suliban vagyunk. Találkozunk, szia drágám, hogy telt a napod, jól, enyém nem, ma felkúrtak a laborban, mit kajáljunk, oké.


A szüleim se pofáznak egész nap, apám esténként tévézik, anyu meg olvas/netezik, és ott ülnek egy szobában, néha egymáshoz szólnak.

Nem tudom, mi ez a fura elképzelés, hogy egy kapcsolatban, ahol a párok rendszeresen látják egymást és már bőven nem az ismerkedési szakaszban vannak, hogy nekik állandóan beszélgetni kell akkor is, ha nincs újdonság :D Nem kell :D


Meg én azt se értem, hogy te ennyi időt töltesz el más fiatal párokkal, hogy ennyire vágod, ki mennyit telefonozik? Mert én pl az ismerőseim párkapcsolatából max 1-2 órákat látok, amikor egy társaságban vagyok, idegenekéből meg max azt a 10percet, míg egy villamoson ülünk, az alapján elég ostoba dolog lenne leszűrni, hogyan működik két ember viszonya :D

2017. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Én is azt látom, amit a kérdező, plusz, amit itt is olvasni folyamatosan.

Manapság már luxus egymással kommunikálni és ide jönnek fel panaszkodni és kérdezni, ahelyett, hogy az illetékessel beszélnék meg.


Érdemes megnézni a következő videót:

[link]

2017. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi szoktuk kommunikálni, lehet azért mert egyikünknek sincs okostelefonja
2017. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom. mi állandóan beszélgetünk.
2017. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy végigköveted a fiatalok párkapcsolatát nap mint nap,évről évre. Nem valószínű hogy folyton a telefont nyomkodnák :D

Természetesen beszélgetünk nagyon sokat,nagyon sok témáról,sétálunk,filmezünk,szórakozni járunk. Mindennek megvan az ideje és a helye. Ha buszozunk akkor együtt nézzük a 9gag-et a telefonján. Ha épp nincs témánk. Nem érzem úgy hogy ez a kommunikáció rovására menne :)

22/L

2017. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!