Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges úgy több barátnőt, nőt tartani, hogy kibékülnek egymással és az adott helyzettel? Hallottatok már ilyenről? Gondolom pénz kérdése az egész.

Figyelt kérdés
Szeretném ha nem háborítana fel senkit a kérdés, és sikerülne annak értelmét a valóságtól elrugaszkodva megérteni.
2017. júl. 8. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Úgy képzelem ezt el, hogy mondjuk keresek havi 1 milliót és van egy nagy villám valami szép helyen a budai hegyekben vagy a balatonnál.

Majd mondjuk meghívok magamhoz nőket és egyszerűen csak az összessel kedves vagyok. Lefekszem velük, megcsókolom őket, eszünk-iszunk kirándulunk. Nem mondom egyik nőnek sem, hogy én a másikat szeretem és menjen el, stb, hanem egyszerre szeretem az összeset.

Úgy tudom normál esetben távol és közel keleti, és egyéb kultúrákban az ilyen életmód elfogadható most is, és régen is az volt.

Miért ne működhetne?

2017. júl. 8. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek háreme van.

Én belemennék ,decsak ha nem gond hogy közbe nekem is van több pasim. Jópénzért.

N25

2017. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mire van igényed. Ha "pénz kérdése az egész", valószínűtlen, hogy mindegyik (vagy egyáltalán bármelyik) nő szeretne téged. Te lehet, hogy szeretni akarod vagy fogod is őket, de valódi önzetlen szerelmet ne várj, a legtöbbtől valószínűleg valóságos vágyódást, vonzalmat sem fogsz kapni.
2017. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
De hol van ez még? Sehol. Álmodik a nyomor.
2017. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Van. Nyitott kapcsolatnak hívják.
2017. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez elég kvás, de szerintem ha előre tisztázzuk, és jól kijövünk, és valamennyire támogatja az életem anyagilag, akkor lehet. Bár szerelmes biztos nem lennék belé, csak jól éreznénk magunkat.
2017. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, kerdes hogy mi ertelme ? Ha annyi penzed van rendelhetsz minden napra ujat, max a nagyonjokat megtartanad nehany hetig mig raunsz, de mi a francnak hosszutavra fektetni riboncba?
2017. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!