Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire egyszerű nőnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire egyszerű nőnek lenni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: önbizalomhiánnyal, ismerkedési problémákkal küzdő srác vagyok, noha ezt a külsőmről senki nem mondaná meg.

A minap "keserített" el, hogy ennyire egyszerű nőnek lenni?

Nem irigyelek én senkitől semmit, de nézzük már meg egy nő meg egy férfi szemszögét!

A munkatársaim hát khmm...vagy kövér, trampli, netán alacsony, vézna stb 30-35 évesek, de tényleg kb átlag alatti nők. Kivétel nélkül MINDNEK gyűrű az ujján, eljegyezve stb.De személyiségre tényleg nem bántom őket, mert nagyon jófejek, de a külső...

Elképesztő hogy még ők is találnak komoly párt, se ismerkedési gondok, semmi.

Míg egy férfi helyzete mi?

Adott vagyok én...sokak szemében jó pasi, stb. De ez kevés, mert bárkivel ismerkedem, azzal szembesülök, hogy éppen a 3 vagy a 4. vagyok a sorban, vagy exekkel versenyzek...ilyenek. Pedig szó nincs róla hogy a plázacicákra meg "elérhetetlen" kategóriájú lányokra hajtanék..sőt...átlagos, egyszerű lányok jönnek be, és őket is környékeztem mindig meg.

Szóval elvárás egy rakás,(nézzek ki jól, legyen humorom, de legyek komoly, ha arról van szó, teljesítsek jól az ágyban, nem árt ha nem vagyok csóró, tudjak öltözködni stb.), cserébe mit kapok?

a tipikus mondást: ha neked nem tetszik/veled nem működik keresek mást, akinek tetszik, és akivel majd jó lesz.

ilyenkor pislogok mint hal a szatyorban :O

Én alig tudok olyan nőt találni, akivel lehet értelmesen beszélni, nincs elszállva magától, és éppen ad magára valamennyire.

Ők pedig, hát majd lesz más...falra mászok ettől.

NEM azt várom hogy 5-ösével álljanak sorba a nők, pusztán annyit hogy ha én tiszta lapot adok, akkor elvárnám ezt vissza is.

És jön a szöveg, hogy mennyivel jobb férfinek lenni stb...ja tényleg rohadtjó, hogy elvárjátok az önbizalmat, a magabiztosságot, miközben azon a héten már éppen 5 nő utasított vissza (és igen még akár a csúnyábbak is)


És sok nő mit csinál? összejön ilyen olyan "rosszfiúval" aztán meg csodálkozik, hogy megcsalja, stb minden férfi gyennyláda lesz stb.



2017. szept. 22. 08:28
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
85%
Itt gondok vannak. De ha már észrevetted hogy a kevésbé dekoratív nőismerőseid is párban élnek akkor veled lehet a baj. Kevés információ áll rendelkezésre hogy miért utasítanak vissza téged.
2017. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
91%

Attól, hogy te már ismerkedés során bármiben engednél, csak valaki válasszon már téged, másnak nem kell így tennie.


Én egy csomó férfit ismerek, akik nem kötnek kompromisszumot.


Amúgy az alacsony nő favorit, mert sok magas férfinak tetszik, az alacsonyabbak meg nem szeretnének maguknál magasabb nőt nagyrészt.


Ha már gyűrű van az ujján, valószínűleg nem tegnap volt az esküvője, 3 éve nem biztos, hogy ilyen alakja volt, valószínűleg kipottyantott már pár gyereket is.


Ismerkedés szempontjából nem rosszabb nőnek lenni. Képzeld csak el, hogy naponta több számodra taszító nőtől hallod, hogy nem értik miért nem őket választod, miért vagy elszállva és vársz másra.


Akinek több lehetősége van és ezért nem köt ki egynél, az nincs elszállva. Ha te lennél az egyetlen férfi és akkor sem kellenél, na akkor lenne elszállva.


Ha jól nézel ki, a személyiséged taszíthatja a nőket. Én sem mennék el randizni veled ilyen kérdés után, akkor sem, ha bradpitt lennél.


A kompromisszumkötés a párkapcsolaton belülre vonatkozik, mikor már szereted a másikat, tetszik neked, vonzódsz hozzá és jól működtök együtt a dolgok nagy részében, ezért pár dologról kölcsönösen lemondhattok, hogy a kezdeti harmóniát fenntartsátok.

2017. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
86%
Ja és mindenkinél tiszta lappal indulsz ismeretlenül. Aztán felkerül a lapodra először a megjelenésed, a mozdulataid, a szókészleted, a gondolataid, szokásaid, ahogy másokkal bánsz, blablablaa.
2017. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

de legalább hallod valakitől, hogy "kellenél" érted mire gondolok?

ha folyton még a rondább férfiak is elutasítanának, és ha réjukmosolyognál, cska kb vágna egy WTF fejet, neked honnan lennne önbizalmad?

vagy hitegetnéd magad továbbra is azzal, hogy "+majd kellek másnak!"


és mi van ha nem?

2017. szept. 22. 08:46
 5/56 anonim ***** válasza:
26%

Kb ugyanígy álloj a dologgal, ha valaki megtudja, hogy szűz vagyok, majd kiesik a szeme, mert egész jól nézek ki, általában a magabiztosság sugárzik rólam.



"Ha jól nézel ki, a személyiséged taszíthatja a nőket. Én sem mennék el randizni veled ilyen kérdés után, akkor sem, ha bradpitt lennél. "


Na ez pedig megint nagyon szép. Jó értem, te döntésed, hogy kivel randizol vagy kivel nem, de honnan a búbánatból tudod, hogy nem ő lenne neked a nagy ő. Most komolyan, a kérdés abszolút nem gázis szerintem, semmi rosszat nem írt, nem rinya, hanem leírta őszintén a tapasztalatát, ami lehet igaz is meg nem is, bár szerintem is sok köze van a valósághoz.

2017. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

igen, az utsó rátapintott a lényegre:

annyira könnyedén dobjátok el (hát ha nem veled, majd lesz mással stb)

tényleg honnan tudod ha esélyt sem adsz pl hogy vele lenne jó sokáig. (azt már le se írom h életed végig, mert kb nem létezik manapság. itt a net, hány de hány kapcsolat ment tönkre már miatta 10-20 éves házasságok stb..csakmert a nő , vagy a férfi hirtelen talált jobbat, és nyitott könyv vagy több ezer embernek az adatlapod alapján.)

2017. szept. 22. 08:56
 7/56 anonim ***** válasza:
89%

Oké, és milyen a párjuk?


Figyelj, az semmit nem jelent, hogy valakinek gyűrű van az ujján (én is hordok, de nem jegygyűrű). Különben is, ki tudja, meddig tart az a házasság? Egy volt középiskolai osztálytársnőm az érettségi utáni 10 évben férjhez ment, gyereket szült, elvált, egyedül maradt a gyerekkel, az apa feléjük sem néz, de biztos nagyon egyszerű a dolga...

Lássuk csak, állásinterjún tipikus kérdés egy nő felé, hogy mikor tervez gyereket, tervez-e egyáltalán. Igaz, hogy nem lehet megkérdezni, de többnyire még mindig puhatolóznak ebbe az irányba a munkáltatók. Mert nem akarnak úgy felvenni valakit, hogy hamarosan elmegy babázni, aztán kereshetnek megint mást. Egy férfinél nincs ilyen kifogás. De valóban egyszerű...

Ha én nőként el akarom tartani magam egyedül, mert nem akarok egy férfi kiszolgáltatottja lenni, sokkal többet kell küzdenem, mint egy férfinak. Nagyon egyszerű, tényleg...

2017. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

tudtam h előjönnek az életbeni "hátrányok"

de ha nem figyeltél volna ismerkedés kategóriában van a kérdés, nem életvezetésbe!

2017. szept. 22. 09:09
 9/56 Sunshinedoll ***** válasza:
34%

Uncsi. Fejezd már be.

Bitch ass lúzer vagy, azért nincs nőd.

2017. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

van barátnőm. a kérdés arra az időre vezetődik vissza amikor ismerkedtem.

plusz attól hogy van, egyszer sem biztos hogy nem leszek újra szingli, valamit attól még nyilván szembetünik, hogy a fent jellemzett kedvess kollégaanőimnek hogy van komoly párja?

(nem házas egyik sem, eljegyezve vannak, gyerek nincs.

2017. szept. 22. 09:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!